Doskonale spisali się nasi seniorzy w ostatnim spotkaniu czeskiej Ligi szachowej Okresni souteż Karvina rozegranym w Orlovie w niedzielę 29.01.2017 r.Pokonali bowiem silny zespół gospodarzy tj. SK Slavia Orlova CH w stosunku; 3,0:2,0. Punkty dla naszej drużyny zdobyli: Króliczek Łucjan i Duż Staniasław po 1,0, a Kowalczyk Marek i Szneider swoje pojedynki zremisowali.
To zwycięstwo zapewniło naszemu zespołowi zajęcie I lokaty rozgrywek 2016/2017.
Przypomnijmy,że Liga szachowa rozpoczęła się 09.10.2016 r. Bilans naszego zespołu to; 5 zwycięstw i 1 porażka. Cieszy fakt, że udało się powtórzyć ubiegłoroczny sukces grając szachistami tylko naszego klubu.
Teraz czas na jeszcze większe wyzwanie jakim jest debiut w rozgrywkach Drużynowych Mistrzostwach Seniorów – III Liga Śląska w następną niedzielę.
Kategorie: Aktualności