Aktualizacja: 17.4.2024 – wygenerowano automatycznie na podstawie rankingu FIDE i CR PZSzach.
Posortowano wg kategorii, rankingu FIDE, alfabetycznie. Kolor szary – zawodnicy nieaktywni.
Zawodnicy klubu do lat 18, posiadający kategorie szachowe lub ujęci w klasyfikacji FIDE. Lista nie obejmuje członków klubu niezarejestrowanych w PZSzach, bez licencji szachowej (w tym początkujących).
Lp | Nazwisko, imię | Rocznik | Kat. | FIDE std | FIDE rapid | FIDE blitz |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DYLONG Antoni | 2008 | K | 2085 | 1988 | 1956 |
2 | CIEPŁY Krzysztof | 2007 | I | 1898 | 1864 | 1848 |
3 | MOCZAŁA Maja | 2009 | I++ | 1735 | 1843 | 1797 |
4 | STANICZEK Kacper | 2011 | I | 1729 | 1911 | 1605 |
5 | WALASZCZYK Mikołaj | 2006 | II | 1676 | 1698 | 1629 |
6 | LACH Alicja | 2007 | I | 1603 | 1672 | 1509 |
7 | BUSZKA Paweł | 2012 | II | 1596 | 1759 | |
8 | RDUCH Diana | 2010 | I | 1551 | 1737 | 1468 |
9 | SŁANINA Agnieszka | 2011 | I | 1536 | 1596 | 1422 |
10 | SWOBODA Wojciech | 2010 | II | 1530 | 1783 | 1602 |
11 | MROZEK Wojciech | 2007 | III | 1518 | 1702 | 1434 |
12 | KOLORZ Julia | 2013 | II | 1518 | 1485 | 1465 |
13 | LACH Beniamin | 2008 | III | 1491 | 1516 | |
14 | KRZYSTAŁA Tymoteusz | 2010 | III | 1460 | 1642 | 1476 |
15 | PIECHACZEK Jakub | 2009 | III | 1459 | ||
16 | MAMAK Małgorzata | 2011 | II+ | 1453 | 1563 | 1543 |
17 | GŁOMSKA Maja | 2012 | II | 1441 | 1558 | |
18 | HEROK Paweł | 2009 | III | 1426 | 1506 | |
19 | SZAFRAŃSKI Tymoteusz | 2011 | III | 1425 | ||
20 | SZCZUREK Julia | 2015 | II | 1407 | 1580 | 1418 |
21 | REGEŃCZUK Michał | 2010 | 1587 | 1603 | ||
22 | SITKO Karol | 2015 | III | 1465 | 1558 | |
23 | RESZCZYŃSKI Szymon | 2010 | III | 1437 | 1459 | |
24 | SITKO Jakub | 2012 | III | 1503 | ||
25 | KOTKOWSKA Marianna | 2012 | IV | 1476 | ||
26 | GAWLICZEK Mateusz | 2014 | III | |||
27 | JURUĆ Franciszek | 2016 | III | |||
28 | KOPIEC Maciej | 2006 | III | |||
29 | KRZYWDZIŃSKI Robert | 2009 | III | |||
30 | SNELA Adam | 2016 | III | |||
31 | TOLARZ Filip | 2010 | III | |||
32 | KMITA Łucja | 2011 | III | |||
33 | BOIKO Artem | 2008 | IV | |||
34 | DZIUROK Aleksander | 2015 | IV | |||
35 | GĘBA Leon | 2008 | IV | |||
36 | GRABIEC Jakub | 2014 | IV | |||
37 | JASIELSKI Mateusz | 2007 | IV | |||
38 | KĘDZIERSKI Paweł | 2011 | IV | |||
39 | LANGRZYK Franciszek | 2014 | IV | |||
40 | LASKOWSKI Błażej | 2012 | IV | |||
41 | ŁUCIUK Jakub | 2015 | IV | |||
42 | MRÓZ Borys | 2014 | IV | |||
43 | PASZEK Kamil | 2016 | IV | |||
44 | PIETRASZEWSKI Mateusz | 2014 | IV | |||
45 | SŁANINA Krzysztof | 2015 | IV | |||
46 | SUCHODOLSKI Nikolas | 2008 | IV | |||
47 | SWOBODA Artur | 2008 | IV | |||
48 | TATARCZYK Franciszek | 2011 | IV | |||
49 | TATARCZYK Igor | 2011 | IV | |||
50 | TOBICZYK Franciszek | 2014 | IV | |||
51 | WĘŻOWICZ Filip | 2014 | IV | |||
52 | WIZNER Bartosz | 2012 | IV | |||
53 | WOJCIECHOWSKI Maksymilian | 2014 | IV | |||
54 | ZAJĄC Wiktor | 2015 | IV | |||
55 | BRAWAŃSKA Julia | 2007 | IV | |||
56 | CHRAŚCINA Rozalia | 2014 | IV | |||
57 | KOTKOWSKA Zuzanna | 2013 | IV | |||
58 | KRZYSZTOŃ Julia | 2016 | IV | |||
59 | LANGRZYK Zofia | 2016 | IV | |||
60 | BOROWSKI Paweł | 2011 | V | |||
61 | BUNALSKI Fabian | 2015 | V | |||
62 | DZIWOKI Patryk | 2012 | V | |||
63 | GAJAK Kacper | 2011 | V | |||
64 | HUBSCHER Mateusz | 2008 | V | |||
65 | KOWOL Paweł | 2013 | V | |||
66 | KOZIELSKI Mateusz | 2010 | V | |||
67 | KWICZALA Dorian | 2008 | V | |||
68 | KWICZAŁA Tomasz | 2014 | V | |||
69 | LUBSZCZYK Krzysztof | 2013 | V | |||
70 | ŁAZARCZYK Maciej | 2007 | V | |||
71 | POLNIK Jeremiasz | 2010 | V | |||
72 | RYBKA Jakub | 2014 | V | |||
73 | STEPCZUK Łukasz | 2010 | V | |||
74 | WIADEREK Krzysztof | 2008 | V | |||
75 | DRZĘŹLA Gabriela | 2010 | V | |||
76 | KIEŁKOWSKA Blanka | 2014 | V | |||
77 | LACH Danuta | 2014 | V | |||
78 | OŚLIZŁO Agnieszka | 2008 | V | |||
79 | SZOPA Zofia | 2014 | V | |||
80 | TOBICZYK Aleksandra | 2007 | V |
Wszyscy zawodnicy klubu z kategoriami lub punktami FIDE:
Lp | Nazwisko, imię | Rocznik | Kat. | FIDE std | FIDE rapid | FIDE blitz |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZKATUŁA Leszek | 1958 | K | 2244 | ||
2 | DYLONG Antoni | 2008 | K | 2085 | 1988 | 1956 |
3 | KIEŚ Mariusz | 1963 | K | 1952 | 1956 | 2149 |
4 | CIEPŁY Krzysztof | 2007 | I | 1898 | 1864 | 1848 |
5 | KOWALCZYK Marek | 1959 | I | 1894 | 1851 | |
6 | KRUCZEK Wojciech | 1977 | II | 1809 | 1805 | |
7 | URŚNIK Patryk | 2002 | I | 1791 | 1749 | 1716 |
8 | BIALIK Nikodem | 2003 | II | 1773 | 1729 | 1713 |
9 | KARP Maciej | 1997 | II | 1765 | 1767 | |
10 | KRÓLICZEK Lucjan | 1948 | I | 1763 | ||
11 | MOCZAŁA Maja | 2009 | I++ | 1735 | 1843 | 1797 |
12 | STANICZEK Kacper | 2011 | I | 1729 | 1911 | 1605 |
13 | STYPKA Sebastian | 2005 | II | 1712 | 1842 | 1666 |
14 | WALASZCZYK Mikołaj | 2006 | II | 1676 | 1698 | 1629 |
15 | DUŹ Stanisław | 1935 | I | 1661 | ||
16 | LACH Alicja | 2007 | I | 1603 | 1672 | 1509 |
17 | SŁANINA Piotr | 1976 | II | 1599 | 1669 | 1600 |
18 | BUSZKA Paweł | 2012 | II | 1596 | 1759 | |
19 | LIŚNIKOWSKI Łukasz | 1999 | III | 1596 | ||
20 | CIEPŁY Karol | 2000 | II | 1586 | 1548 | 1635 |
21 | MROZEK Zofia | 2005 | I | 1568 | 1687 | 1508 |
22 | KUBINIOK Stanisław | 1950 | II | 1564 | 1669 | |
23 | RDUCH Diana | 2010 | I | 1551 | 1737 | 1468 |
24 | SŁANINA Agnieszka | 2011 | I | 1536 | 1596 | 1422 |
25 | SWOBODA Wojciech | 2010 | II | 1530 | 1783 | 1602 |
26 | MROZEK Wojciech | 2007 | III | 1518 | 1702 | 1434 |
27 | KOLORZ Julia | 2013 | II | 1518 | 1485 | 1465 |
28 | LACH Beniamin | 2008 | III | 1491 | 1516 | |
29 | KRZYSTAŁA Tymoteusz | 2010 | III | 1460 | 1642 | 1476 |
30 | PIECHACZEK Jakub | 2009 | III | 1459 | ||
31 | MAMAK Małgorzata | 2011 | II+ | 1453 | 1563 | 1543 |
32 | GŁOMSKA Maja | 2012 | II | 1441 | 1558 | |
33 | HEROK Paweł | 2009 | III | 1426 | 1506 | |
34 | SZAFRAŃSKI Tymoteusz | 2011 | III | 1425 | ||
35 | SZCZUREK Julia | 2015 | II | 1407 | 1580 | 1418 |
36 | PŁUSA Michał | 2004 | V | 1617 | ||
37 | REGEŃCZUK Michał | 2010 | 1587 | 1603 | ||
38 | KOWAL Kajetan | 2001 | IV | 1540 | ||
39 | BOROWSKI Tymoteusz | 2003 | IV | 1539 | ||
40 | SITKO Karol | 2015 | III | 1465 | 1558 | |
41 | RESZCZYŃSKI Szymon | 2010 | III | 1437 | 1459 | |
42 | SITKO Jakub | 2012 | III | 1503 | ||
43 | KOTKOWSKA Marianna | 2012 | IV | 1476 | ||
44 | GAWLICZEK Mateusz | 2014 | III | |||
45 | JURUĆ Franciszek | 2016 | III | |||
46 | KOPIEC Maciej | 2006 | III | |||
47 | KRZYWDZIŃSKI Robert | 2009 | III | |||
48 | SNELA Adam | 2016 | III | |||
49 | TOLARZ Filip | 2010 | III | |||
50 | KMITA Łucja | 2011 | III | |||
51 | BOIKO Artem | 2008 | IV | |||
52 | DZIUROK Aleksander | 2015 | IV | |||
53 | GĘBA Leon | 2008 | IV | |||
54 | GRABIEC Jakub | 2014 | IV | |||
55 | JASIELSKI Mateusz | 2007 | IV | |||
56 | KĘDZIERSKI Paweł | 2011 | IV | |||
57 | LANGRZYK Franciszek | 2014 | IV | |||
58 | LASKOWSKI Błażej | 2012 | IV | |||
59 | ŁUCIUK Jakub | 2015 | IV | |||
60 | MRÓZ Borys | 2014 | IV | |||
61 | PASZEK Kamil | 2016 | IV | |||
62 | PIETRASZEWSKI Mateusz | 2014 | IV | |||
63 | SŁANINA Krzysztof | 2015 | IV | |||
64 | SUCHODOLSKI Nikolas | 2008 | IV | |||
65 | SWOBODA Artur | 2008 | IV | |||
66 | TATARCZYK Franciszek | 2011 | IV | |||
67 | TATARCZYK Igor | 2011 | IV | |||
68 | TOBICZYK Franciszek | 2014 | IV | |||
69 | WĘŻOWICZ Filip | 2014 | IV | |||
70 | WIZNER Bartosz | 2012 | IV | |||
71 | WOJCIECHOWSKI Maksymilian | 2014 | IV | |||
72 | ZAJĄC Wiktor | 2015 | IV | |||
73 | BRAWAŃSKA Julia | 2007 | IV | |||
74 | CHRAŚCINA Rozalia | 2014 | IV | |||
75 | KOTKOWSKA Zuzanna | 2013 | IV | |||
76 | KRZYSZTOŃ Julia | 2016 | IV | |||
77 | LANGRZYK Zofia | 2016 | IV | |||
78 | BOROWSKI Paweł | 2011 | V | |||
79 | BUNALSKI Fabian | 2015 | V | |||
80 | DZIWOKI Patryk | 2012 | V | |||
81 | GAJAK Kacper | 2011 | V | |||
82 | HUBSCHER Mateusz | 2008 | V | |||
83 | KOWOL Paweł | 2013 | V | |||
84 | KOZIELSKI Mateusz | 2010 | V | |||
85 | KWICZALA Dorian | 2008 | V | |||
86 | KWICZAŁA Tomasz | 2014 | V | |||
87 | LUBSZCZYK Krzysztof | 2013 | V | |||
88 | ŁAZARCZYK Maciej | 2007 | V | |||
89 | PAŁASZ Jan | 2002 | V | |||
90 | POLNIK Jeremiasz | 2010 | V | |||
91 | RYBKA Jakub | 2014 | V | |||
92 | STEPCZUK Łukasz | 2010 | V | |||
93 | WIADEREK Krzysztof | 2008 | V | |||
94 | DRZĘŹLA Gabriela | 2010 | V | |||
95 | KIEŁKOWSKA Blanka | 2014 | V | |||
96 | LACH Danuta | 2014 | V | |||
97 | OŚLIZŁO Agnieszka | 2008 | V | |||
98 | SZOPA Zofia | 2014 | V | |||
99 | TOBICZYK Aleksandra | 2007 | V |