Miło nam poinformować, że zgodnie z decyzją Walnego Zebrania członków UKS „BASZTA”, jednogłośnie wybrane zostały nowe władze klubu, a w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy decyzję Starosty o dokonaniu zmian w ewidencji.

Serdecznie witamy na pokładzie dwie nowe osoby: panią Katarzynę Kolorz oraz pana Damiana Sitko.
Jednocześnie pani Katarzyna zgodziła się objąć funkcję sekretarza klubu.

Dwie osoby spośród dotychczasowych członków zarządu, po wieloletniej pracy na rzecz naszego stowarzyszenia, odeszły na zasłużoną „emeryturę”: pani Aleksandra Rduch, pełniąca dotychczas funkcję sekretarza oraz pan Adam Moczała, działający na rzecz klubu od początku jego istnienia. Bardzo dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i współpracę w bardzo dobrej atmosferze. Cieszymy się również, że wciąż będziemy mogli liczyć na Waszą pomoc.

Aktualny Zarząd UKS „Baszta”:

Jacek Walaszczyk – prezes klubu
Kamil Krzystała – skarbnik
Katarzyna Kolorz – sekretarz
Katarzyna Lach – koordynator ds. projektów
Wojciech Mamak – koordynator ds. IT i kontaktów
Damian Sitko – koordynator ds. organizacyjnych i technicznych
Szymon Chraścina – koordynator ds. współpracy z instytucjami

Komisja rewizyjna pozostaje bez zmian:

Jerzy Karp – przewodniczący
Stanisław Kubiniok – zastępca przewodniczącego
Kazimierz Ciepły – członek

Kategorie: Aktualności