Informujemy, że przyjmujemy zgłoszenia do XI Turnieju Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, który odbędzie się 27-28 kwietnia w Katowicach.

Grupy wiekowe – Open, do 8, 10, 12, 14 lat. Wszystkie zgłoszone do FIDE, dodatkowo w grupie do 8 lat można zdobyć IV i V kategorię i przewidziano medal dla każdego uczestnika (starsze dzieci – dyplomy i upominki).
Zapraszamy do zapisu przez klubowy mail do 12 marca włącznie – prosimy przesłać imię, nazwisko, rok urodzenia i grupę. Wpisowe w wysokości 50 zł prosimy wpłacać na nasze konto (tak jak składki). Ewentualna różnica w zależności od ilości osób zostanie dofinansowana przez klub.
Zachęcamy do uczestnictwa, to ciekawy turniej, dodatkowo połączony z obchodami 100-lecia ŚZSzach.


Po 12 marca będzie można zgłaszać się wyłącznie indywidualnie, z pełnym wpisowym.
Szczegóły i komunikat: https://www.chessmanager.com/pl/tournaments/5987826563284992

Informujemy również, że Mistrzostwa Śląska Juniorów w szachach klasycznych odbędą się w dniach 1-3 maja w Żorach. Szczegóły zapisów ogłosimy, gdy pojawi się oficjalny komunikat Śląskiego Związku Szachowego.

Kategorie: Aktualności