Zapraszamy wszystkich naszych zawodników na o letni obóz szachowy połączony z udziałem w Festiwali Szachowym „Szachy w Ustroniu Łączą Pokolenia”. Obóz będzie odbywać się w dniach 13 sierpnia do 22 sierpnia. W obozie będą uczestniczyć nasi trenerzy, którzy przygotują dzieci do udziału w Festiwalu.

W związku z ogromnym zainteresowaniem tym wydarzeniem, konieczna jest szybka rezerwacja miejsc noclegowych. Udało się nam wstępnie zarezerwować miejsca w ośrodku wypoczynkowym „Nauczyciel” w dzielnicy Jaszowiec. Koszt pobytu za dzień wynosi 120 zł ( w cenie 3 posiłki, śniadania i kolacje w ośrodku, obiady blisko sali gry).

Wszystkie osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o wysłanie maila na adres poczty klubowej, w którym zostanie podana liczba osób, które będą uczestniczyć w wyjeździe. Zapisy przyjmujemy do poniedziałku 17.05.2021 r. Konieczne będzie również wpłacenie zaliczki za pobyt w wysokości 200 zł na konto klubu do 20.05.2021 r.

Otrzymaliśmy informacje, że w ośrodku będzie możliwość wykorzystania bonu turystycznego na pobyt dziecka.

Serdecznie zapraszamy, do zobaczenia w Ustroniu!