Z okazji zbliżających się Świąt chcemy zaprosić naszych zawodników na Klubowy Turniej Mikołajkowy.

Bardzo żałujemy, że nie może się odbyć jak w latach wcześniejszych w ramach wspólnego spotkania mikołajkowego.  Bieżąca sytuacja wymusiła zmianę tej formy – jednak ważne, żeby zachować ten sympatyczny zwyczaj spotkania przedświątecznego przy szachach – nawet jeżeli nie wszyscy możemy się zobaczyć osobiście.

W związku z powyższym zapraszamy dzieci uczestniczące w zajęciach stacjonarnych Pana Mariusza Kiesia na turnieje w formie tradycyjnej:

– grupa wtorkowa 8.12.2020 r. w godzinach 16.45 do 19.15

– grupa czwartkowa 10.12.2020 r. w godzinach 16.45 do 19.15.

Z kolei wszystkich podopiecznych Pana Mikołaja Korolchuka zapraszamy na turniej internetowy w dniu 6.12.2020 r o godzinie 17.00 na platformie chess.com. Turniej będzie liczyć 7 rund (system szwajcarski) z czasem do namysłu 10 minut na partię. Link o turnieju:

https://www.chess.com/live#t=1823475

Oprócz dobrej zabawy przy szachownicach, dzieciaki otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz słodki drobiazg. Najlepsi zawodnicy turnieju otrzymają puchary.  Dzieci uczestniczące w turnieju internetowym odbiorą nagrody na pierwszych zajęciach stacjonarnych. W turnieju online nagrody będą dla członków UKS Baszta ale jego uczestnikami mogą być osoby spoza klubu.

Serdecznie zachęcamy do udziału 🙂

Kategorie: Aktualności