Zapraszamy do udziału w Letnim Obozie Szachowym 2023!

Z ogromną radością informujemy, że udało się przygotować dla naszych młodych szachistów ofertę obozu szachowego w Wiśle w pensjonacie Słoneczny Gród (https://www.slonecznygrod.pl) w terminie 12.08.2023 r. do 19.08.2023 r.

W TRAKCIE OBOZU PLANUJEMY:

• udział w Festiwalu Szachowym „Szachy w Ustroniu łączą pokolenia” – każdy uczestnik w odpowiedniej grupie (to turniej międzynarodowy, zgłoszony do FIDE dla grup Open);
  • regularne treningi i opiekę trenerską – w obozie będą brać udział nasi obaj trenerzy;
  • wycieczkę-niespodziankę z przewodnikiem 15 sierpnia;
  • dużą porcję ruchu na świeżym powietrzu;
  • moc radości i przyjemności oraz dobrej zabawy.

CO OFERUJEMY:

• 7-dniowy pobyt w ośrodku o wysokim standardzie z wyżywieniem w postaci śniadania i ciepłej obiadokolacji, do dyspozycji będzie też sala szkoleniowa do treningów i analiz szachowych;
  • wykwalifikowaną opiekę: dwóch trenerów oraz profesjonalną opiekunkę;
  • codzienny transport na zawody oraz powrót po rozegranych partiach pociągiem lub autobusem (ośrodek znajduje się w niewielkiej odległości od stacji PKP oraz przystanku autobusowego);
  • wypoczynek dla dzieci w spokojnej okolicy;
  • możliwość skorzystania z atrakcji Festiwalu Szachowego.

KOSZT:

Orientacyjna cena w wysokości 1680 zł zawiera:

• koszty pobytu;
  • opłatę wpisową na turniej;
  • codzienny dojazd na zawody;
  • opiekę i szkolenie;
  • jednodniowa wycieczka z przewodnikiem;
  • ubezpieczenie OC+NW.

Kalkulacja dotyczy grupy 15-osobowej przy aktualnych kosztach transportu na trasie Wisła-Ustroń. Cena nie obejmuje transportu dzieci do Wisły oraz ich odwiezienia do domu po zakończeniu turnusu.

Obóz będzie zgłoszony do kuratorium oświaty, możliwe więc będzie otrzymanie zaświadczenia.

Liczba miejsc ograniczona tylko do 15 osób – decyduje kolejność zgłoszeń. Obóz letni dedykowany jest dla dzieci i młodzieży w wieku 9-17 lat.

Osoby, które nie będą mogły wziąć udziału w obozie, jednak chciałyby uczestniczyć w Festiwalu Szachowym i korzystać z opieki trenerskiej, prosimy o indywidualny kontakt z zarządem klubu.

Wszystkich informacji na temat obozu udziela Wojciech Mamak, tel. 607 621 448.

Informujemy również, że otrzymaliśmy wsparcie Fundacji JSW, co pozwoli znacznie obniżyć koszty pobytu uczestników obozu!

Zapraszamy!

Aktualizacja: brak wolnych miejsc! Mamy komplet!