W dniu 17.01.2015 r. rozegrano II turniej Wodzisławskiej Ligi Szachowej pod patronatem Prezydenta Miasta Mieczysława Kiecy. Dzięki nawiązaniu współpracy pomiędzy klubem UKS Baszta a Dyrektorem Szkoły Włodzimierzem Sidorowem, gospodarzem zawodów była Szkoła Podstawowa nr3 w Wodzisławiu Śl. W imprezie uczestniczyło 43 uczniów z 7 szkół podstawowych z terenu naszego miasta. Turniej rozegrano w systemie 7 rund po 15 min. z podziałem na klasy I-III oraz IV-VI, a w klasyfikacji końcowej uwzględniono podział na chłopców i dziewczęta. Wyniki końcowe:

Klasy I-III

Klasyfikacja w kategorii chłopców:

1 – Ciepły Krzysztof – ZS nr2

2 – Walaszczyk Mikołaj – SP nr3

3 – Mrozek Wojciech – ZSP nr2

Klasyfikacja w kategorii dziewcząt:

1 – Mainka Anna – ZSP nr2

2 – Andrejewicz Agata – ZS nr1

3 – Bodanko Maja – ZSP nr2

 

Klasy IV-VI

Klasyfikacja w kategorii chłopców:

1- Ursnik Patryk – ZS nr1

2 – Gardian Adam – SP nr5

3 – Borowski Tymoteusz – ZSP nr2

Klasyfikacja w kategorii dziewcząt:

1 – Mrozek Zofia – ZSP nr2

2 – Kandziora Julia – ZSP nr2

3 – Siedlaczek Natalia – SP nr10

IMG_0685

Szczegółowe wyniki w zakładce Rozgrywki/Wodzisławska Liga Szachowa

Kategorie: Aktualności