W związku z organizowanym przez nasz Klub wyjazdem na Śląski Festiwal Szachowy, który odbędzie się w terminie 15-23 sierpnia prosimy o zgłaszanie do trenerów chęci udziału.

Festiwal będzie organizowany po raz pierwszy, jednak organizatorzy podeszli do tego bardzo ambitnie, planowane jest wiele imprez towarzyszących, zaproszeni zostali najlepsi szachiści z kraju ale również goście z zagranicy. Najbardziej znamienitym gościem ma być sam Anatolij Karpow.

Klub planuje zorganizować wyjazd dla chętnych dzieci z opieką trenerską. Z powodu ogromnego zainteresowania imprezą szachistów z całej Polski musimy wcześniej zamówić zakwaterowanie. Zgodnie z informacjami organizatorów wstępny koszt pobytu to 80 zł za dobę (pobyt + obiad).

Bliższe informacje i zapisy u trenerów.