IMG_20160220_133047

20.02.2016 już po raz siódmy odbył się Familijny Turniej Szachowy w Pszowie. Miłośnicy królewskiej gry licznie przybyli do Domu Kultury, w którym odbywały się rozgrywki tempem 7 partii po 15 minut na zawodnika. Łącznie w turnieju udział wzięło 46 szachistów, którzy walczyli ze sobą w jednej grupie. W zmaganiach udział wzięli również nasi klubowicze: Maja Bodanko, Anna Mainka, Alicja Wojs, Adam Gardian, Wojciech Grzonka, Kamil Tarcholik, Oliwia i Szymon Czerwiński, Alicja i Beniamin Lach. Ostatecznie na zakończenie wyłoniono zwycięzców z podziałem na poszczególne grupy: do lat 9,12,15,18, dziewczyny, seniorzy.

Gratulujemy wszystkim graczom, na dodatkowe gratulacje zasłużyli jednak zdobywcy pierwszych trzech miejsc: grupa do 9 lat Grzonka Wojciech, grupa do 18 lat Czerwiński Szymon, grupa dziewczyn Mainka Anna i Czerwińska Oliwia.

 

Wyniki naszych zawodników

 

Gr. do lat 9:

Grzonka Wojciech msc. 1

Lach Beniamin msc. 6

Tarcholik Kamil msc. 11

 

Gr. do lat 12:

Gardian Adam msc. 4

 

Gr. do lat 18:

Czerwiński Szymon msc. 3

 

Gr. dziewczyn:

Mainka Anna msc. 1

Czerwińska Oliwia msc. 2

Lach Alicja msc. 4

Bodanko Maja msc. 5

Wojs Alicja msc. 8

Kategorie: Aktualności