19.10.2019 odbył się V turniej szachowy o Puchar Wójta zorganizowany przez Urząd Gminy Marklowice, Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Marklowicach, Szkołę Podstawową nr 1 w Marklowicach oraz Klub Sportowy HETMAN Marklowice. Turniej rozegrany został w systemie szwajcarskim, 7 rund z tempem 15 minut dla każdego zawodnika.W turnieju brali również udział zawodnicy Uks Baszta: Gabriela Drzęźla, Alicja Lach, Beniamin Lach, Wiktor Brocki, Szymon Reszczyński, Każdy z zawodników został przydzielony wiekowo do grup turniejowych. W klasyfikacji końcowej nasi zawodnicy osiągnęli następujące miejsca:
A – zawodnicy do lat 8 (rocznik 2011 i młodsi)
3 miejsce Wiktor Brocki
B – zawodnicy do lat 11 (rocznik 2008 i młodsi)
5 miejsce Szymon Reszczyński
7 miejsce Beniamin Lach
17 Gabriela Drzęźla – Gratulacje dla debiutującej zawodniczki
C – zawodnicy do lat 14 (rocznik 2005 i młodsi)
13 miejsce Alicja Lach

Kategorie: Aktualności