IMG_20160217_204425

17.02.2016 w Radlinie odbył się V Biblioteczny Turniej Szachowy, w którym udział wzięło 48 miłośników królewskiej gry. Rywalizowano na dystansie 7 partii po 15 minut na zawodnika.

W szachowych potyczkach brali udział zarówno dorośli, młodzież jak i dzieci, wszyscy walczyli ze sobą jak równy z równym. W końcowej klasyfikacji gracze zostali podzieleni według następujących grup: do lat 9, 12,15,18, dziewczyny i seniorzy. Nasz klub reprezentowało 9 zawodników: Adam Gardian, Wojciech Grzonka, Alicja Wojas, Oliwia i Szymon Czerwińscy, Beniamin i Alicja Lach, Jan i Paweł Pałasz. Zwycięzcy zostali nagrodzeni medalami, nagrodami książkowymi i rzeczowymi. Na szczególne gratulacje zasługują zdobywcy podium: Wojciech Grzonka, Jan Pałasz, Alicja Lach, Oliwia i Szymon Czerwińscy.

Gratulujemy.

 

Wyniki naszych zawodników

 

Klasyfikacja dziewczyn:

1 msc. Oliwia Czerwińska

3 msc. Alicja Lach

6 msc. Alicja Wojas

 

Klasyfikacja do lat 9:

1 msc. Wojciech Grzonka

4 msc. Beniamin Lach

10 msc. Paweł Pałasz

 

Klasyfikacja do lat 12:

4 msc. Adam Gardian

 

Klasyfikacja do lat 15:

1 msc. Jan Pałasz

 

Klasyfikacja do lat 18:

1 msc. Szymon Czerwiński

Kategorie: Aktualności