UWAGA SZKOŁY i PRZEDSZKOLA 16.12.2021 w Katowicach odbędą się Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów wodzisławskich szkół i przedszkoli. Zgłaszamy dzieci indywidualnie na stroniehttps://www.omsip.katowice.pl/Potwierdzeniem udziału w turnieju jest opłacenie wpisowego na konto organizatora:UKS 21 Podlesie, 40-748 Katowice, ul. Malczewskiego1nr konta 30 1240 1330 1111 0010 7637 8367podając w tytule Imię i Nazwisko uczestnika!Wpisowe nie podlega zwrotowi.Uczestnik znajdzie się na liście startowej swojej grupy po dokonaniu zgłoszenia i opłaceniu wpisowego.Obowiązkiem zawodnika jest sprawdzenie swojej obecności na liście startowej przed ich zamknięciem tj. do 6 grudnia lub wyczerpania puli miejsc.W przypadku braku możliwości organizacji zawodów w Spodku – zawody zostaną rozegrane online.Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wodzisławiu ŚląskimZespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Wodzisławiu ŚląskimPrzedszkole Publiczne Nr1 w Wodzisławiu ŚląskimMIkołaj KorolczukMariusz KieśGazeta WodzisławskaMiasto Wodzisław Śląski

Kategorie: Aktualności