10.03.2016 r. rozegrano w Wodzisławiu Śl. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr2 (SP 8) półfinały wojewódzkie drużyn szkół podstawowych i gimnazjalnych.W zawodach uczestniczyli zawodnicy naszego klubu reprezentujący swoje szkoły. Sędzią głównym zawodów był trener klubowy- Mikołaj Korolczuk. Grano systemem każdy z każdym.
W szkołach podstawowych w kategorii chłopców pierwsze miejsce zajęła SP 1 Wodzisław Śl., która grała w składzie: Adam Gardian i Krzysztof Ciepły i awansowali do finału wojewódzkiego. Miejsca kolejne zajęły: 2. SP 1 Marklowice  3. SP 10 Jastrzębie Zdr.  4. SP 6 Jastrzębie Zdr.
W szkołach podstawowych w kategorii dziewcząt najlepszą okazała się SP 6 Jastrzębie Zdr. Drugie miejsce zajęła SP 12 Jastrzębie Zdr.mająca w składzie Oliwię Czerwińską,a trzecie miejsce przypadło SP 8 Wodzisław Śl.z Zosią Mrozek i Anią Mainką.Miejsce czwarte zajęła SP Skrzyszów.
Kategorie: Aktualności