W dniach od 08-14.11.2015 w Szklarskiej Porębie odbyły się Półfinały Mistrzostw Polski, nasz klub reprezentowali Oliwia i Szymon Czerwińscy. Oliwia grała w grupie D-11 a Szymon w grupie C-15.

Do Szklarskiej Poręby licznie zawitali zawodnicy z całej Polski, łącznie 258 graczy. Wszyscy dzielnie walczyli i starali się o awans do Mistrzostw Polski, czy też do Olimpiady Sportów Umysłowych.

Oprócz rywalizacji sportowej, wszyscy mieliśmy również czas na spacery po pięknej okolicy oraz zabawę i rozrywkę w gronie naszych kolegów i koleżanek ze Śląska. Walkę między zawodnikami obserwowaliśmy na szachownicach online, natomiast poza szachownicami niezależnie od wyniku wszyscy stanowiliśmy jedną zwartą drużynę reprezentującą nasz region. Wrażenia z pobytu wspaniałe i niezapomniane, piękne widoki, super warunki, życzliwość między zawodnikami i rodzicami coś wspaniałego. Turniej na bardzo wysokim poziomie.

Po ciężkiej wielodniowej walce na pierwszych szachownicach Oliwia wywalczyła 5 miejsce, natomiast Szymon wywalczył miejsce 32.

Gratulujemy wyników!

Wyniki:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/open.php?turn=2015/ti_5243&n=

http://www.chessarbiter.com/turnieje/open.php?turn=2015/ti_5240&n=

 

20151109_113325

Kategorie: Aktualności