20.03.2016 roku nasze zawodniczki w składzie Maja Bodanko i Oliwia Czerwińska brały udział w Wielkanocnym Turnieju Szkół Podstawowych w Pawłowicach. Szachiści grali na dystansie 9 rund po 10 minut na zawodnika. W turnieju udział wzięło 41 graczy.

W klasyfikacji ogólnej dziewczyny wywalczyły: Oliwia miejsce 12 (5,5 pkt) a Maja miejsce 13 również (5,5 pkt).

W klasyfikacji szkół klasy I-III grupa dziewcząt zdobywczynią 1 miejsca została Maja Bodanko, której należą się duże brawa, natomiast w klasyfikacji szkół klas IV-VI grupa dziewcząt Oliwia Czerwińska wywalczyła miejsce 4.

Warto nadmienić, że wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni wspaniałymi nagrodami rzeczowymi, a zwycięzcy miejsc od 1 do 3 dodatkowo odebrali piękne medale z motywem Świąt Wielkanocnych. Obu naszym szachistkom Gratulujemy bardzo-dobrego wyniku.