ZAPRASZAMY NA OBÓZ SZACHOWY W USTRONIU
W RAMACH MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU SZACHOWEGO „SZACHY W USTRONIU ŁĄCZĄ POKOLENIA”

Klub UKS Baszta ma przyjemność zaprosić wszystkich chętnych na obóz szachowy dla dzieci i młodzieży. Oferta dotyczy wyłącznie członków Klubu.

Organizator: Biuro Podróży ALTAMIRA, Biuro Podróży ELTO

Termin: 12-20 sierpnia 2022 r.

Koszty: 1590zł(zakwaterowanie z dwoma posiłkami).W ramach opłaty dzieci będą miały zagwarantowane codzienne treningi oraz opiekę trenerską podczas zawodów. Dodatkowo będą płatne obiady na miejscu gry według stawki podanej przez organizatorów. Dla rodziców którzy będą się ubiegać o dopłatę z zakładu pracy zostaną wystawione faktury.

Warunki uczestnictwa:

– wysłanie zgłoszenia zawierającego: imię, nazwisko, datę urodzenia oraz adres uczestnika na adres mailowy klub@uksbaszta.pl do dnia 28.04.2022 (termin ostateczny!!!)

– wpłata zadatku w wysokości 477 zł (30% pełnej kwoty) na konto organizatora: 14 1050 1344 1000 0090 8042 8643 Biuro Podróży Elto Sp. z o.o. ul. Kubsza 28, 44-300 Wodzisław Śląski. W treści przelewu proszę podać: nazwisko uczestnika, Ustroń 12-20.VII UKS Baszta

UWAGA!!!! Ilość miejsc ograniczona.

O kolejności decyduje kolejność zgłoszeń.

Dzieci młodsze (grupa E,F,G) muszą być zgłoszone wraz z opiekunem z uwagi na konieczność transportu dzieci do miejsca rozgrywek.

Podczas obozu przeprowadzone zostanie szkolenie szachowe w grupach dobranych pod względem siły gry. Harmonogram festiwalu wraz z atrakcyjnymi imprezami towarzyszącymi podany jestw załączniku. W załącznikach również oferta obozu w formie ulotki.

Dodatkowe informacje:

e-mail: klub@uksbaszta.pl , Katarzyna Lach tel.506 042 244 (w godzinach popołudniowych)