Informujemy, że w celu usprawnienia komunikacji z członkami klubu, założyliśmy grupę w aplikacji WhatsApp o nazwie „Informacje UKS Baszta”.

Będziemy tam zamieszczać wyłącznie ważne ogłoszenia. Na grupie mogą pisać jedynie administratorzy (zarząd klubu), dzięki czemu zmniejszymy ilość otrzymywanych przez Państwa wiadomości do niezbędnego minimum.

W przypadku pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z administratorami przez prywatne wiadomości WhatsApp, Facebooka lub e-mail.

Prosimy o kontakt, gdyby ktoś z Państwa został pominięty podczas zapraszania do grupy, a chciał do niej dołączyć. Oczywiście wszystkie ważne informacje będą również zamieszczane na naszym Facebooku i stronie internetowej.

Przypominamy też, że czwartek 6 kwietnia i wtorek 11 kwietnia są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych, szkoła jest nieczynna, w związku z czym zajęcia są odwołane.

Kategorie: Aktualności