Następny awans na Mistrzostwa Polski zdobyty.

Z przyjemnością informujemy, że kolejna nasza zawodniczka – Alicja Lach uzyskała awans do przyszłorocznych Mistrzostw Polski. Razem z Krzysztofem Ciepłym, pod opieką trenera Pana Mikołaja Korolczuka, brała udział w Półfinałach Mistrzostw Polski w Jastrzębiej Górze. Zawodnicy i zawodniczki z całej Polski rozegrali po 9 partii w tempie 90 min +30 sekund na zawodnika. Oboje nasi zawodnicy zdobyli po 5 pkt. zajmując w swoich kategoriach -Alicja 6 miejsce, Krzysiu 15. Alicja dodatkowo uzyskała normę na I kategorię szachową.

Jest to już piąty awans zdobyty przez nasze zawodniczki i tym samym będziemy mieć od początku istnienia klub najliczniejszą  reprezentację w Mistrzostwach Polski w Szachach Klasycznych. Gratulacje zarówno dla finalistek jak i naszych trenerów.

Kategorie: Aktualności