Bardzo dobre wieści dotarły do nas z Ustronia gdzie odbyły się Mistrzostwa Śląska w Szachach Szybkich. Trzy nasze zawodniczki stanęły na podium w swoich kategoriach wiekowych: Alicja Wojs – złotoMaja Moczała – srebro i Anna Mainka – brąz !!!! Super i gratulacje !!!

Kategoria D 12: Mistrzyni Śląska Alicja Wojs tytuł Wicemistrzyni Śląska Maja Moczała 
5 miejsce Diana Rduch

Kategoria D16 3 miejsce Anna Mainka

Wyniki naszych zawodników:
D12
1 Miejsce i tytuł Mistrzyni Śląska Alicja Wojs 6,5 pkt
2 Miejsce i tytuł Wicemistrzyni Śląska Maja Moczała 6,0 pkt
5 miejsce Diana Rduch 3,5 pkt
D14 
5 miejsce Alicja Lach 3,0 pkt.
D16 
miejsce Anna Mainka 4,5 pkt.

C12
20 miejsce Filip Tolarz 5,0 pkt
27 miejsce Tymoteusz Krzystała 4,0 pkt
40 miejsce Kozielski Mateusz 3,0 pkt
C14
25 miejsce Beniamin Lach 4,0 pkt
C16
20 miejsce Mikołaj Walaszczyk 3,5 pkt
Nasi zawodnicy byli wspierani przez swoich trenerów MIkołaj Korolczuk i Mariusz Kieś. Ich obecność pomógł zapewnić sponsor strategiczny Uks Baszta jakim jest Jastrzębska Spółka Węglowa https://www.jsw.pl/ Dziękujemy

Kategorie: Aktualności