Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 zakończone! ♟️
Gratulujemy Julii Szczurek bardzo dobrego wyniku – 22. miejsca na 68 zawodniczek, z awansem do Mistrzostw Polski Młodzików 2025! ​ 🔥

​Nie było to łatwe zadanie – 9 dni z 3-godzinnymi partiami to olbrzymie wyzwanie, a nasza reprezentantka jako 9-latka grała przede wszystkim z szachistkami ze starszego rocznika, które zdominowały ten turniej.

Mistrzostwa Polski odbyły się w Jastrzębiej Górze w dniach 10-17 października, rozegrano 9 rund tempem 90′ + 30″. Julia zdobyła 5/9 pkt. – wygrała 4 partie, dwie zremisowała i trzy przegrała.

Co bardzo ważne, wysokie miejsce – w pierwszej piątce w grupie 9-latek, dało Julii awans do przyszłorocznych mistrzostw i już nie możemy się doczekać, co za rok pokaże nasza ambitna i pracowita zawodniczka!

​Gratulacje 👏

Kategorie: Aktualności