🎄🎅 Zapraszamy na Mikołajkowy Turniej Szachów Szybkich UKS Baszta 🎅🎄

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych zawodników na V Mikołajkowy Turniej Szachów Szybkich. Odbędzie się on we wtorek 5 grudnia o godzinie 17.00 w Gościńcu Wodzisławskim (Wodzisław Śląski, ul. Bogumińska 46).

Tradycyjnie do gry zapraszamy wszystkich chętnych – nie tylko członków klubu, ale również ich rodzeństwo, rodziców, dziadków. W turnieju nie będą ważne miejsca, ale dobra zabawa!

Dla wszystkich uczestników przewidujemy coś słodkiego, kawę i napoje, a dla dzieci i młodzieży upominki. Będzie również miejsce dla rodziców, dzięki czemu można będzie nie tylko obserwować grę, ale też porozmawiać przy kawie.

Rozegramy 7 partii po 10 minut na zawodnika, przewidujemy, że turniej zakończy się około 20.00.
Opłata wpisowa wynosi 20 zł – płatne na miejscu.

Zapisy przyjmujemy do 3 grudnia, zgłaszać się można poprzez klubowy e-mail klub@uksbaszta.pl, facebook lub whatsapp podając imię, nazwisko i rok urodzenia.

Zapraszamy!

Kategorie: Aktualności