W Pokrzywnej (woj. opolskie) w dniach 12-18 października 2015 roku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów województw opolskiego i śląskiego. Nasz klub reprezentowało pięcioro zawodników: Czerwińska Oliwia, Mainka Anna, Mrozek Zofia, Ciepły Krzysztof i Gardian Adam. Zawodnicy rozegrali w siedem dni dziewięć partii po 90 minut na zawodnika. Zawody miały na celu wyłonić finalistów Mistrzostw Polski, niestety żadnemu z naszych zawodników nie udało się uzyskać awansu do tych rozgrywek. Najbliżej awansu były Oliwia z Anią, chociaż pozostali nasi zawodnicy również uzyskali dobre wyniki.
Na Mistrzostwach zdobyliśmy nowe doświadczenia, które zamierzamy wykorzystać a w przyszłości nasi przeciwnicy na pewno jeszcze o nas usłyszą.
Gratulacje za walkę do końca dla wszystkich zawodników .

Wyniki:
Gr. D-9 Mainka Anna miejsce 10 -4 pkt
Gr. D-11 Czerwińska Oliwia miejsce 6 -5,5 pkt
Mrozek Zofia miejsce 9 – 5 pkt
Gr.C-9 Ciepły Krzysztof miejsce 26 -4 pkt
Gr.C-11 Gardian Adam miejsce 22-4 pkt

DSC03473

DSC03581

Kategorie: Aktualności