DSC00020

Od 21-30.08.2015 zawodnicy w składzie: Oliwia Czerwińska, Zofia Mrozek, Wojciech Mrozek, Krzysztof Ciepły, Adam Gardian, Tymoteusz Borowski, Karol Ciepły, Szymon Czerwiński reprezentowali nasz klub na turnieju w Polanicy Zdrój. Zmagania były ciężkie, trwały 9 dni a w turnieju łącznie wzięło udział 415 zawodników. Oprócz turnieju nasi podopieczni aktywie spędzali czas na treningach, zabawach sportowych, spacerach i turniejach towarzyszących (kloc i blitz). Czas spędzony w Polanicy Zdrój uważamy za dobrze i przyjemnie wykorzystany tym bardziej, że odnieśliśmy duże sukcesy i za sprawą Oliwii Czerwińskiej, która wywalczyła III – miejsce w grupie dziewcząt do lat 10 zapisaliśmy się w pamięci na stronach miasta. Pozostali nasi zawodnicy, również odnotowali swoje sukcesy zdobywając normy na kategorie szachowe: Zofia Mrozek (II), Krzysztof Ciepły (III), Tymoteusz Borowski (IV). Dzielnie walczyli również Szymon Czerwiński, Karol Ciepły i Adam Gardian lecz brakło im trochę szczęścia, które w szachach również jest potrzebne. Należy jednak wspomnieć, że Szymon i Karol stanęli na podium zdobywając III – miejsce w turnieju kloca co również jest sukcesem. Wszystkim gratulujemy.

Nasze wyniki:

Gr. OPEN- F dziewcząt do lat 10

Oliwia Czerwińska – III msc.

Mrozek Zofia – VII msc.

Gr. OPEN- F ogólnie do lat 10

Oliwia Czerwińska – 14 msc.

Mrozek Zofia – 30 msc.

Krzysztof Ciepły – 35 msc.

Mrozek Wojciech – 53 msc. (łączna liczba zawodników 96)

Gr. OPEN- E ogólnie do lat 14

Adam Gardian – 24 msc.

Tymoteusz Borowski – 49 msc. (łączna liczba zawodników 57)

Gr. OPEN- D ogólnie z rankingiem do 2000

Szymon Czerwiński – 105 msc.

Karol Ciepły – 108 msc. (łączna liczba zawodników 140)

 DSC00033

DSC00239

Kategorie: Aktualności