W dniach 23 – 24 września odbył się Memoriał Romana Bąka – turniej szachowy rozegrany w Starochorzowskim Domu Kultury. Turniej został rozegrany w trzech kategoriach wiekowych do lat 8, 10, 14 w tempie gry 60 min na zawodnika. W tych trzech kategoriach nasz Klub UKS Baszta reprezentowali zawodnicy: Alicja Wojs, Wojciech Mrozek i Zofia Mrozek.

Turniej zakończony po siedmiu rundach stał na bardzo wysokim poziomie. Na turnieju zjawiła się czołówka zawodników ze Śląska jak również z ościennych województw. W tym dobowym towarzystwie duży sukces odnieśli nasi zawodnicy:

w kategorii dziewczyn do lat 9  – pierwsze miejsce zajęła Alicja Wojs zdobywając 4,5 pkt

w kategorii chłopców do lat 10 – szóste miejsce zajął Wojciech Mrozek

w kategorii dziewczyn do lat 14  – czwarte miejsce zajęła Zofia Mrozek

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Kategorie: Aktualności