Zapraszamy do naszego koła szachowego! Nieważne, czy stawiasz pierwsze kroki, chcesz rozwinąć swoje umiejętności, czy grasz już od dawna i liczysz na ciekawe pojedynki. Jesteśmy otwarci dla miłośników szachów w każdym wieku, dorosłych, młodzież, rodziców i dziadków z dziećmi. Zapraszamy do wspólnej gry w dobrym towarzystwie. Rozgrywki, porady, informacje, dyskusje.

Od 4 października 2023 UKS „Baszta” prowadzić będzie zajęcia szachowe w ramach koła szachowego dla osób zainteresowanych dodatkowym rozwojem. Oferta skierowana jest głównie do osób dorosłych, aktywnych i nieaktywnych członków, wychowanków oraz młodszych zawodników Klubu, a także do rodziców z dziećmi (lub dziadków z wnukami) niezależnie od poziomu zaawansowania oraz przynależności klubowej.

Zajęcia te nie będą sformalizowane ani nie będą miały charakteru stricte szkoleniowego, lecz ich celem jest wspólna gra, analiza wybranych aspektów strategii szachowych lub partii, wymiana spostrzeżeń etc.

Koordynować i prowadzić je będą doświadczeni szachiści związani z klubem, spoza kadry trenerskiej. Podczas zajęć nie będzie zapewnionej opieki nad dziećmi. Dzieci młodsze prosimy o przyjście z opiekunem.

Szczegóły:

  • Zajęcia – co środę do 13 czerwca 2024 włącznie (później przerwa wakacyjna).
  • Od godz. 18:00 do 19:30 (za wyjątkiem świat, dni wolnych od nauki).
  • Gdzie: Wodzisław Śląski ul. Jastrzębska 136 – dzielnica Wilchwy, ZSP2 (Szkoła Podstawowa nr 8), sala nr 8 – parter, pierwsze drzwi po lewej. Parking znajduje się za szkołą. Mapy Google
  • Wstęp wolny, bez zapisów.

W przypadku pytań prosimy o kontakt na klubowy e-mail: baszta@uksbaszta.pl, lub z członkiem zarządu klubu pod nr tel. 797 790 861.