Kolejny weekend – kolejne sukcesy dziewczyn, szczególnie tych, które niedawno triumfowały na Mistrzostwach Śląska Juniorów – Mai i Małgosi!

Tym razem dwa srebra i norma na drugą kategorię!

🏆 PAWŁOWICKI KLASYFIKACYJNY TURNIEJ dla DZIECI do lat 13 z rankingiem 1400 – dwudniowy turniej szachów klasycznych, 7 rund tempem 30 min. i 30 sekund po każdym posunięciu:

Małgorzata Mamak – 2. miejsce w klasyfikacji ogólnej 6 pkt. / 7 🥈 i zdobyta II kategoria szachowa, nieco ponad 8 miesięcy od rozegrania swojej pierwszej partii szachów! Podziękowania dla trenera, którym jest Mariusz Kieś

Julia Kolorz – 4,5 pkt. / 7 – zabrakło zaledwie jednego punktu do „dwójki”, ale walczyła w pełnym skupieniu do samego końca!

🏆 VII GRAND PRIX Miasta Katowice – Turniej Szachowy dla Dzieci do lat 14 -WIOSENNY – turniej szachów szybkich, 7 rund, 10 minut + 5 sekund po każdym posunięciu:

Maja Głomska – 2. miejsce w grupie dziewcząt do lat 12 🥈i 13. miejsce w klasyfikacji ogólnej, znakomity wynik – w turnieju brały udział aż 73 osoby.

Należą się również podziękowania dla klubowego trenera Mai i Julii – Mikołaja Korolczuka!

Gratulacje!

Jednocześnie przypominamy, aby przesyłać nam informacje o sukcesach, tych mniejszych lub większych – wszystkich, którymi chcecie się podzielić. Chętnie zamieścimy także zdjęcia i relacje. Prosimy o wysyłanie ich na facebooku lub na klubowy adres e-mail.