25 czerwca zakończyliśmy zmagania w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów II LIGA – Poronin 2021. Nasza drużyna JSW Uks Baszta zakończyła zmagania na wysokiej 14 pozycji na 37 drużyn z całej Polski. Nasz wynik to 12 punktów (na 11 partii) http://www.chessarbiter.com/…/2021/tdr_992/results.html…
Przebieg turnieju dawał dużo emocji, ponieważ nawet dla większości drużyn ostatnie rundy decydowały o pozostaniu w II Lidze. Ostatni meczu z UKS TSz Zieloni Zielonka zakończony wygraną 4,5 do 1,5 dla UKS Baszty dał pewność i wysoką lokatę w klasyfikacji końcowej.

25 czerwca zakończyliśmy zmagania w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów II LIGA – Poronin 2021. Nasza drużyna JSW Uks Baszta zakończyła zmagania na wysokiej 14 pozycji na 37 drużyn z całej Polski. Nasz wynik to 12 punktów (na 11 partii) http://www.chessarbiter.com/…/2021/tdr_992/results.html…
Przebieg turnieju dawał dużo emocji, ponieważ nawet dla większości drużyn ostatnie rundy decydowały o pozostaniu w II Lidze. Ostatni meczu z UKS TSz Zieloni Zielonka zakończony wygraną 4,5 do 1,5 dla UKS Baszty dał pewność i wysoką lokatę w klasyfikacji końcowej.

Dziękujemy:JSW, Capek, Adam Gawęda, Ewa Gawęda, Jerzy Rduch EKO ŻORY SP Z O O.

Kategorie: Aktualności