W dniach 23-24 stycznia w Chorzowie odbyły się rozgrywki IV Ligi Juniorów. Z uwagi na fakt uczestniczenia pierwszej drużyny naszego Klubu w rozgrywkach II Ligi mogliśmy wystawić drugą drużynę. W drugiej drużynie możliwość gry uzyskali najmłodsi adepci nauki gry w szachy:
1) Wojciech Swoboda
2) Filip Tolarz i Witor Brocki
3) Diana Rduch
4) Tymoteusz Krzystała
5) Agnieszka Słanina
6) Maja Głomska

Był to ich debiut w zespołowej grze – IV Lidze. W zawodach uczestniczyło aż 17 drużyn z całego Śląska. W końcowej klasyfikacji nasza drużyna, z debiutującymi zawodnikami, zajęła 14 miejsce, zdobywając 5 puntów. Każdy zawodnik pokazał niesamowitą wolę walki do ostatniej minuty partii.

Zawody zostały zorganizowane przez Śląski Związek Sportowy przy zachowaniu wszelkich standardów sanitarnych. Rozegrane zostały na terenie Stadionu Śląskiego w tempie gry: 7 rund, 30 minut na partię plus 30 sekund na każde posunięcie.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2021/tdr_37/results.html?l=pl&prt=15_