W dniu 18.04.2015 w Rybniku odbyło się trzecie i ostatnie spotkanie III LIGI JUNIORÓW.

W siódmej partii nasza drużyna rywalizowała z KS Unia Bieruń Stary dla naszej drużyny punkty zdobyli: Karp Maciej 0,5pkt. Czerwiński Szymon 0,5pkt. Ursnik Patryk 1pkt. Gardian Adam 1pkt.

W partii ósmej spotkaliśmy się po sąsiedzku z UMKS Hetman Marklowice punkty zdobyli: Karp Maciej 1pkt. Czerwiński Szymon 1pkt. Ursnik Patryk 0,5pkt. Gardian Adam 1pkt. Czerwińska Oliwia 1pkt. Ostatnią partię rozgrywaliśmy z LKS Strażak Zabrzeg, który niestety rozniósł nas w drobny pył i zeszliśmy z szachownic bez jakichkolwiek punktów. Ostatecznie zajęliśmy 11 miejsce. Głowa do góry – nie jest to zły wynik zważywszy na to, że po raz pierwszy jako drużyna braliśmy udział w tego typu rywalizacji szachowej. Wyciągniemy wnioski, dopracujemy taktykę, wyeliminujemy błędy i za rok z nowymi siłami przystąpimy znowu do walki.

Kategorie: Aktualności