Zapraszamy na Halloweenowy turniej szachowy 🎃🦇

W czwartek 26 października zapraszamy wszystkich zawodników naszego klubu na Halloweenowy turniej szachowy. Rozpoczniemy o godzinie 17.00, planowane zakończenie o godzinie 20.00. Turniej odbędzie się w siedzibie klubu, gramy tempem 10’ na zawodnika.

Jak przystało na okazję, kolorem obowiązującym będzie pomarańczowy (wystarczy mały akcent)🟧. Miejsce pucharów dla zwycięzców zajmą piękne dynie. Przewidujemy również nagrody.

Na wszystkich uczestników będzie czekać halloweenowy poczęstunek.🍭

Szczególne zaproszenie kierujemy do dzieci przedszkolnych, które zagrają w osobnej grupie. Ze względu na to, że będzie to ich pierwszy turniej, przygotowaliśmy dla nich specjalne klubowe upominki.

Zgłoszenia do turnieju można przesyłać na pocztę klubową, facebook lub bezpośrednio do pana Wojtka Mamaka (whatsapp lub sms) do 24 października włącznie. W zgłoszeniu prosimy podać imię, nazwisko i rok urodzenia dziecka.

Kategorie: Aktualności