III turniej w ramach Grand Prix Śląska Cieszyńskiego został rozegrany w Jastrzębiu Zdr. w sobotę 11.02.2017 r. W zawodach uczestniczyli młodzi szachiści z Polski (Jastrzębie Zdr., Wodzisław Śl.,Rybnik) i Czech (Orlova, Ostrava, Rychvald). Nasz klub reprezentowało 11 zawodników. W grupie A grali: Borowski Tymoteusz, Ciepły Krzysztof, Mrozek Wojciech i Zofia, którzy nie przestraszyli się starszych rywali i grali do końca osiągając dobry wynik. Natomiast w grupie B wystąpili nasi klubowi debiutanci: Brawańska Julia, Jasielski Mateusz, Kwiczala Dorian, Moczała Maja, Piofczyk Mateusz, Reszczyński Szymon i Skoczylas Oskar dopingowani przez swoich rodziców. Emocje towarzyszyły każdej partii, były więc łzy po przegranej i uśmiech po wygranej. Ten turniej pokazał,że dzieci posiadły już sporo umiejętności szachowych.

 

 

Kategorie: Aktualności