Dzień przed końcem roku szkolnego uroczyście zakończyliśmy nasze zajęcia szachowe!

Wczoraj na boisku w Kokoszycach odbył się festyn dla wszystkich członków klubu oraz ich rodzin 🎈

Bezpłatnych atrakcji było mnóstwo, między innymi dmuchaniec, wata cukrowa i popcorn 🍿
Stoły, dzięki wspaniałym rodzicom, uginały się najpierw pod ciężarem ciast i innych słodyczy, a wieczorem – od sałatek i dodatków do grilla. Zorganizowano zabawy sportowe z nagrodami – mecz piłki nożnej ⚽, przeciąganie liny 〰 i konkursy sportowe z szachowym akcentem.

Dorośli mogli porozmawiać z trenerami i zarządem, a dzieci i młodzież – na co dzień podzieleni na grupy, mogli razem spotkać się, nieco lepiej poznać i pograć wspólnie w piłkę, bez względu na umiejętności szachowe.​

Dziękujemy serdecznie:
▪️ pani Paulinie za wywoływanie uśmiechu na twarzach dzieci nieustanną produkcją waty cukrowej i popcornu,
▪️ panu Darkowi, który przez cały wieczór pilnował grilla i upiekł aż 11 kilogramów pysznej kiełbasy!
▪️ wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i pomoc przy sprzątaniu,
▪️ trenerom i gościom za tak liczne przybycie.

Mamy nadzieję, że dla wszystkich uczestników był to mile spędzony czas. Było nas nawet więcej, niż się spodziewaliśmy – naliczyliśmy około 70 osób! 👏

Bardzo nas to cieszy, ponieważ Baszta to nie tylko zajęcia szkoleniowe, ale także społeczność i wielka szachowa rodzina, którą wszyscy współtworzymy i z której możemy być dumni!
​Jeszcze raz dziękujemy tym, którzy wczoraj byli obecni, a przede wszystkim naszym młodym szachistom za cały rok szkolny spędzony przy szachach! Pamiętajcie jednak, że pasja nie idzie na wakacje 🌞

🟢 Nasze najważniejsze plany wakacyjne:

👉 Już niedługo 21 naszych młodych szachistów znów spotka się, tym razem w Ustroniu, na organizowanym przez nas tygodniowym obozie szachowo-sportowym.
👉 Ostatnie dni lipca to nasze wakacyjne półkolonie szachowe z trenerami
👉 Wakacje to także wiele szachowych turniejów, już za tydzień 9-dniowy Bohumin Open, w sierpniu Mistrzostwa Polski w szachach szybkich i błyskawicznych, mamy również nadzieję, że zobaczymy naszą reprezentantkę na Mistrzostwach Europy w Pradze!
👉 Przypominamy, że wszyscy członkowie klubu są zaproszeni do społeczności Whatsapp, w której przekazujemy najważniejsze informacje i szczegóły o wydarzeniach. Osoby, które nie mają do niej dostępu, prosimy o kontakt pod nasz klubowy e-mail lub numer telefonu.

Życzymy wszystkim udanych wakacji i do zobaczenia przy szachownicach! ♟️