P2410359

W dniach 15-16.02.2016 w Strumieniu odbył się turniej klasyfikacyjny na kategorie: II oraz I kobiecą, III, IV, V i IV. Łącznie w rozgrywkach wzięło udział 84 graczy. Rywalizacja była duża gdyż w turnieju razem grali dorośli, młodzież i dzieci, wygrywał najlepszy nie zależnie od wieku. Wszyscy dzielnie walczyli, starając się o jak najlepszy wyniki dzięki, któremu mogli wypełnić normę na wyższą kategorię szachową. W grupie na II oraz I kategorię kobiecą rywalizowali: Anna Mainka, Adam Gardian, Oliwia i Szymon Czerwińscy, w grupie na III kategorię Maja Bodanko, w grupie na V i IV Zuzanna Mainka. Najlepszy wynik w grupie na II oraz I kategorię kobiecą wywalczył Szymon Czerwiński (5 pkt) i tym samym wywalczył 2 miejsce na podium. Liczba 5,5 pkt w tej grupie dawała możliwość wypełnienia normy na wyższą kategorię szachową, niestety nikomu z naszych podopiecznych nie udało się podnieść kategorii. Warunki na normę szachową w grupie na II i I kategorię kobiecą wypełnił tylko 1 dorosły gracz, w grupie na III kategorię 2 dorosłych graczy, na IV kategorię 5 zawodników, a na V kategorię 20 zawodników.

Szymonowi i wszystkim zawodnikom gratulujemy uzyskanych wyników.

 

Wyniki naszych zawodników

 

Gr. na II oraz I kategorię kobiecą:

2 msc. Czerwiński Szymon (5 pkt)

6 msc. Gardian Adam (4,5 pkt)

11 msc. Czerwińska Oliwia (3 pkt)

16 msc. Mainka Anna (2,5 pkt)

 

Gr. na III kategorię:

7 msc. Bodanko Maja (3 pkt)

 

Gr. na V i IV kategorię:

32 msc. Mainka Zuzanna (2 pkt)

Kategorie: Aktualności