W drugim tygodniu ferii zawodnicy naszego klubu uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez trenera Mikołaja Korolczuka.Treningi odbywały się w ZSP nr 2. Dzieci i młodzież podzielono na dwie grupy – początkujących i zaawansowanych szachistów.Uczestnicy zajęć przyswajali wiedzę szachową,którą w przystępny sposób przekazywał trener.Dla wielu był to pierwszy tak intensywnie spędzony czas przy szachownicy.Oprócz wysiłku umysłowego trener zadbał także o rozwój fizyczny i realizował program z zakresu zajęć sportowych.W młodszej grupie rozegrano turniej dla początkujących – wyniki podajemy poniżej.
Na zakończenie zajęć miłą niespodziankę sprawił dzieciom jeden ze sponsorów naszego klubu przekazując bezpłatnie owoce.
Były to więc dla wszystkich udane ferie.
DSC00752  DSC00782DSC00776
Kategorie: Aktualności