XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Raciborza

W dniach 9-17 lutego 2019 r część zawodników UKS Baszta uczestniczyła w XIX Międzynarodowym Turnieju Szachowym o Puchar Prezydenta Raciborza.

Turniej został podzielony na kategorię OPEN oraz juniorów do lat 8 i do lat 11.

W kategorii OPEN Klub reprezentowało trzech zawodników: Stanisław Kubiniok, Zofia Mrozek i Wojciech Mrozek. Turniej został rozegrany w systemie szwajcarskim – 9 rund z tempem gry: 90’+30”.  Nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca:  Stanisław Kubiniok 90 miejsce (3,5 pkt), Zofia Mrozek 92 miejsce (3,5 pkt), Wojciech Mrozek 112 miejsce (2,5 pkt)

W kategorii juniorów do lat 11, turniej został rozegrany w systemie szwajcarskim – 7 rund z tempem gry: 60’. Nasi zawodnicy: Diana Rduch 29 miejsce (4,0 pkt) (miejsce 5 w kategorii dziewcząt do lat 11), Mainka Zuzanna 32 miejsce (3,5 pkt), Paweł Herok 50 miejsce (2,5 pkt).