W czwartek 04.02.2016 r. w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Wodzisławiu Śl. odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego Szkół Podstawowych w szachach szybkich. Organizatorem zawodów był Szkolny Związek Sportowy i Klub UKS Baszta.
Sędziami zawodów byli: trenerzy klubowi- Mikołaj Korolczuk i Stanisław Duź. Rozgrywki odbywały się w tempie 7 rund po 15 min. z podziałem na chłopców i dziewczęta. W zawodach wzięło 6 drużyn dziewcząt i 7 drużyn chłopców.
Wyniki dziewczyn:
I miejsce SP nr 8 z Wodzisławia Śl.
II miejsce SP ze Skrzyszowa
III miejsce SP nr 3 z Wodzisławia Śl.
Wyniki chłopców:
I miejsce SP nr 1 z Marklowic
II miejsce SP nr 1 z Wodzisławia Śl.
III miejsce SP nr 3 z Wodzisławia Śl.
Drużyny, które zajęły I i II miejsce zapewniły sobie awans do zawodów rejonowych, które odbędą się w marcu.
DSC00739DSC00742DSC00708
Kategorie: Aktualności