Zawodniczka naszego klubu Zofia Mrozek zanotowała kolejny dobry występ  grając gościnnie w barwach zespołu SK Slavia Orlova ,,A” w finale Drużynowych Mistrzostw Czech Dzieci do lat 12. Turniej odbywał się w malowniczym mieście Hradec Kralove od 10 do 12 czerwca 2016 roku.

W turnieju wzięło udział 28 najlepszych czeskich drużyn grających w składach 6 osobowych (4 chłopcy i 2 dziewczyny) Grano 9 rund tempem 30 minut + 10 sekund. Zawody odbywały się w salach Uniwersytetu Hradec Kralove. Młodzi zawodnicy przez trzy dni wywoływali wśród swych trenerów i opiekunów niemałe emocje.

Zosia w 9 partiach zdobyła 6,0 punktów, a jej drużyna zajęła 12 miejsce.

Udział zawodniczki w rozgrywkach ligi czeskiej   to efekt wieloletniej współpracy pomiędzy klubami z Orlovej i Wodzisławia Śl.

DSC01014 DSC01010 DSC01012

Kategorie: Aktualności