W dniach 3 listopada o godzinie 16:00 i 4 listopada o godzinie 17:30, odbędą się bezpłatne lekcje pokazowe, prowadzone przez naszych znakomitych trenerów.

3 listopada lekcja przeprowadzona będzie dla dzieci w wieku przedszkolnym natomiast 4 listopada dla dzieci z klas od I do III.

Zbiórka zainteresowanych osób odbędzie się przed bocznym wejściem do szkoły nr 1, przy ulicy Wałowej 5.

Rodzice tylko odprowadzają dzieci do wejścia i nie biorą udziału w lekcji. Prosimy rodziców o przygotowanie zgody na udział dziecka w lekcji pokazowej wraz z numerem telefonu do kontaktu oraz maseczki, gdyż zajęcia odbywać się będą zgodnie z zasadami sanitarnymi.

To niepowtarzalna okazja dla młodych adeptów gry w szachy, dająca im możliwość udziału w prawdziwych zajęciach klubu. Przekonać się i zainspirować do regularnego uczęszczania na zajęcia. Poznanie działalności klubu, możliwości rozwoju oraz startów w turniejach na arenie krajowej jak i zagranicznej.

Kategorie: Aktualności