Dzisiaj rozpoczął się ważny dla UKS Baszta turniej. Jest to walka o awans naszych juniorów do II Ligi. Drużyna została wystawiona w najsilniejszym składzie. Począwszy od pierwszej szachownicy zagrają Patryk Urśnik, Nikodem Bialik, Krzysztof Ciepły, Mikołaj Walaszczyk, Alicja Wojs, Maja Moczała. Trzymamy kciuki za całą drużynę
Pociąg do szachów – po raz czwarty!
58 zawodników z Polski i Czech, upominki i słodycze dla każdego, wyjątkowe miejsce - to Pociąg do szachów 2026!