Antoni Dylong drugi w Budapeszcie 🇭🇺‼️
Niesamowity wyczyn zawodnika Baszty na turnieju SixDays Budapest January 2024. 🏆🥈

15-letni zawodnik Baszty zajął drugą lokatę w tym międzynarodowym turnieju, ale srebro to nie wszystko!
Antek wypełnił drugą normę do tytułu Kandydata na mistrza! 🔥👏

Jednocześnie, uzyskując aż 94 punkty w rankingu FIDE (to drugi wynik całego turnieju, we wszystkich grupach), zdecydowanie przekroczy wynik 2100 punktów w marcowym zestawieniu Międzynarodowej Federacji Szachowej.

🇭🇺 SixDays Budapest to turniej organizowany regularnie w trzech kategoriach, przeznaczony wyłącznie dla zawodników od 1850 pkt. FIDE wzwyż, aż po arcymistrzów. Skupia graczy z całego świata, odbywa się w 9 rundach, po 90 minut na zawodnika + 30 sekund na każde posunięcie.

Gratulujemy sukcesu zarówno Antkowi, jak i wszystkim, którzy na co dzień go wspierają!

Kategorie: Aktualności