UKS Baszta dwukrotnie na podium na Mistrzostwach Śląska w szachach szybkich.Dużym sukcesem zawodników UKS Baszta zakończyły się zawody w Ustroniu.
Wicemistrzostwo Śląska zdobyła Alicja Wojs w kategorii D12.Na podium znalazła się również Anna Mainka zajmując trzecie miejsce w kategorii D14.

Należy koniecznie wspomnieć o sukcesach Mai Głomskiej, która była 4 w grupie D8 i Diany Rduch, która również zajęła 4 miejsce w grupie D10.
Mikołaj Walaszczyk miejsce 17

W dniach 12-13 grudnia w Ustroniu odbyły się Mistrzostwa Śląska w Szachach Szybkich zorganizowane przez Śląski Związek Szachowy. Celem zawodów było wyłonienie Mistrzów Śląska w swoich kategoriach wiekowych. Turniej rozegrany został w tempie 10 min na zawodnika + 5 sek. Rozgrywki podzielone były na grupy wiekowe oraz na chłopców i dziewczyny. Z uwagi na obostrzenia sanitarne zawody odbyły się w dwa dni.