KLASYFIKACJA KOŃCOWA WODZISŁAWSKIEJ LIGI SZACHOWEJ:

KLASY I-III

Klasyfikacja w kategorii chłopców:

1 – Ciepły Krzysztof – ZS nr2 – 30,5 pkt

2 – Walaszczyk Mikołaj – SP nr3 – 27 pkt

3 – Mrozek Wojciech – ZSP nr2 – 21,5 pkt

KLASY I-III

Klasyfikacja w kategorii dziewcząt:

1 – Mainka Anna – ZSP nr2 – 29,5 pkt

2 – Bodanko Maja – ZSP nr2 – 19,5 pkt

3 – Andrejewicz Agata – ZS nr1 – 10,5 pkt

 

KLASY IV-VI

Klasyfikacja w kategorii chłopców:

1 – Gardian Adam – SP nr5 – 31 pkt

2 – Ursnik Patryk – ZS nr1 – 29,5 pkt

3 – Borowski Tymoteusz – ZSP nr2 – 24 pkt

KLASY IV-VI

Klasyfikacja w kategorii dziewcząt:

1 – Mrozek Zofia – ZSP nr2 – 25 pkt

2 – Laszkiewicz Natalia – SP nr3 – 15 pkt

3 – Sauer Emilia SP nr3 – 13 pkt

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:

1 – ZSP nr2

2 – SP nr3

3 – ZS nr2

 

 

Wyniki na poszczególnych turniejach:

I turniej 25.10.2014 r.

klasy I-III

M-ceNrTytułNazwisko ImięR. FIDERankingR. ChArb.Pkt.MBch.Bch.WinsProg.
17Ciepły, Krzysztof0100007.019.0027.00728.0
21IIIMainka, Anna014009966.019.0027.00623.0
32IVWalaszczyk, Mikołaj0140010325.017.5024.50518.0
43Mrozek, Wojciech010009684.017.0024.00417.0
56Andrejewicz, Agata0100003.517.5024.50312.5
610Bodanko, Maja0100003.515.5022.50313.5
75Andrejewicz, Magdalena0100003.020.5027.50314.0
88Pyrchała, Cezary0100002.015.0022.0027.0
94Kuśka, Patryk0100001.018.0024.0017.0
109Rutowicz, Jakub0100000.016.0022.0000.0

Klasyfikacja w kategorii chłopców:

1 – Ciepły Krzysztof – ZS nr2

2 – Walaszczyk Mikołaj – SP nr3

3 – Mrozek Wojciech – ZSP nr2

Klasyfikacja w kategorii dziewcząt:

1 – Mainka Anna – ZSP nr2

2 – Andrejewicz Agata – ZS nr1

3 – Bodanko Maja – ZSP nr2

 

klasy IV-VI

13IVGardian, Adam0140012777.023.0032.00728.0
22IIIMrozek, Zofia0140010516.018.5028.50623.0
35Borowski, Tymoteusz0100011775.022.5032.50524.0
41IIIUrsnik, Patryk0160013375.021.0031.50522.0
54VPałasz, Jan0120010795.020.0030.00519.0
623Rduch, Mateusz0100004.020.5028.50418.0
78Kuśka, Mateusz0100004.020.0027.50419.0
824Kubera, Kamil0100004.018.0025.00415.0
913Durmowicz, Jakub0100004.015.5020.50314.5
1020Lamża, Jacek0100004.015.0025.00315.0
116Siedlaczek, Natalia0100003.519.5027.50315.5
1118Wójtowicz, Łukasz0100003.519.5027.50315.5
1314Heliosz, Marlena0100003.517.0024.00211.5
147Szot, Wiktor0100003.019.5027.50314.0
1516Laszkiewicz, Natalia0100003.017.5025.00312.0
1611Wielec, Kinga0100003.017.0021.5039.0
1715Kowalczyk, Patryk0100003.016.5024.00210.5
1817Antończyk, Mateusz0100003.016.5023.50212.0
199Kurek, Aleksandra0100003.016.5023.00214.0
2022Węglarz, Jaśmina0100003.015.5020.00110.5
2125Kołodziej, Emilia0100003.013.5018.00211.5
2212Wróbel, Przemysław0100002.514.0018.5018.0
2310Sauer, Emilia0100002.015.5021.5007.5
2419Pawlusiński, Miłosz0100002.013.0017.0017.5
2526Krakowczyk, Krzysztof0100001.514.0018.5006.0
2621Kapruziak, Marta0100000.513.5019.0001.5

Klasyfikacja w kategorii chłopców:

1 – Gardian Adam – SP nr5

2 – Borowski Tymoteusz – ZSP nr2

3 – Ursnik Patryk – ZS nr1

Klasyfikacja w kategorii dziewcząt:

1 – Mrozek Zofia – ZSP nr2

2 – Siedlaczek Natalia – SP nr10

3 – Heliosz Marlena – SP nr3

 

II turniej 17.01.2015

 

klasy I-III

M-ceNrTytułNazwisko ImięR. FIDERankingR. ChArb.Pkt.MBch.Bch.WinsProg.
11IIIMainka, Anna014009966.520.5029.50626.5
22IVCiepły, Krzysztof0140010546.019.5029.00624.0
33IVWalaszczyk, Mikołaj0140010265.521.0030.00521.5
44IVMrozek, Wojciech014009684.021.5030.00419.0
59Andrejewicz, Agata0100004.019.0025.50414.0
615Bodanko, Maja0100004.017.5026.00416.0
710Andrejewicz, Magdalena0100004.017.0025.00414.0
87Jachtoma, Dorian0100003.514.5018.50312.0
96Kuśka, Patryk0100003.021.0027.50316.0
108Łazarczyk, Maciej0100003.019.5027.50314.0
1116Lemański, Jakub0100003.017.0025.50313.0
125Heliosz, Krzysztof0100003.015.5021.50310.0
1311Machnik, Rafał0100002.514.5020.00210.0
1413Pałasz, Paweł0100002.014.5018.5027.0
1512Bubak, Laura0100002.014.0018.0027.0
1614Osojca, Kacper0100000.014.0020.0000.0

Klasyfikacja w kategorii chłopców:

1 – Ciepły Krzysztof – ZS nr2

2 – Walaszczyk Mikołaj – SP nr3

3 – Mrozek Wojciech – ZSP nr2

Klasyfikacja w kategorii dziewcząt:

1 – Mainka Anna – ZSP nr2

2 – Andrejewicz Agata – ZS nr1

3 – Bodanko Maja – ZSP nr2

klasy IV-VI

M-ceNrTytułNazwisko ImięR. FIDERankingR. ChArb.Pkt.MBch.Bch.WinsProg.
11IIIUrsnik, Patryk0160013376.522.5031.50625.5
22IIIGardian, Adam0160012885.521.5030.50524.0
34VBorowski, Tymoteusz0120011285.023.0032.00421.5
43IIIMrozek, Zofia0140010515.022.5031.50523.0
513Szot, Wiktor0100004.519.5027.00418.5
69Wróbel, Przemysław0100004.519.0027.00419.5
78Wojnarowski, Kacper0100004.519.0026.00418.5
827Kubera, Kamil0100004.518.0025.00317.5
921Kuśka, Mateusz0100004.020.5029.50418.0
1023Adamski, Beniamin0100004.018.5026.50319.0
115VPałasz, Jan0120010794.018.5025.50416.0
127Pawera, Bartosz0100004.017.0022.00314.0
1325Kandziora, Julia0100003.519.0026.50315.5
146Siedlaczek, Natalia0100003.515.5021.50313.5
1514Durmowicz, Jakub0100003.514.5021.5038.5
1612Sauer, Emilia0100003.514.0018.50311.5
1720Kowalczyk, Patryk0100003.019.0026.50214.0
1810Laszkiewicz, Natalia0100003.018.5025.00315.0
1911Wójtowicz, Łukasz0100003.014.0021.00211.5
2017Antończyk, Mateusz0100003.014.0021.0018.5
2122Plewa, Emilia0100003.013.0018.0018.0
2216Buriański, Serafino0100002.517.0024.00212.5
2315Frydecki, Maurycy0100002.515.0022.0029.5
2426Strączek, Angelika0100002.515.0020.0018.5
2524Żuk, Karolina0100002.513.5019.5019.5
2619Heliosz, Marlena0100002.014.5020.5018.0
2718Banaś, Dawid0100001.015.5020.5003.0

Klasyfikacja w kategorii chłopców:

1- Ursnik Patryk – ZS nr1

2 – Gardian Adam – SP nr5

3 – Borowski Tymoteusz – ZSP nr2

 

Klasyfikacja w kategorii dziewcząt:

1 – Mrozek Zofia – ZSP nr2

2 – Kandziora Julia – ZSP nr2

3 – Siedlaczek Natalia – SP nr10

 

III turniej – 21.03.2015

Klasy I-III

M-ceNrTytułNazwisko ImięR. FIDERankingR. ChArb.Pkt.MBch.Bch.WinsProg.
12IVWalaszczyk, Mikołaj0140010266.022.0030.50625.0
214Grzonka, Wojciech0100005.520.5029.00523.0
33IVMrozek, Wojciech0140010375.020.5029.00420.5
41IIIMainka, Anna0140010295.020.5028.00519.0
54IVCiepły, Krzysztof0140010544.520.5029.00420.5
66Bodanko, Maja0100010244.019.5026.00418.0
712Kuśka, Patryk0100004.018.5027.00315.0
810Pyrchała, Cezary0100004.013.5019.00311.0
99Andrejewicz, Agata0100003.019.5027.00313.0
107Andrejewicz, Magdalena0100003.018.5024.50314.0
1111Żak, Mateusz0100003.017.5024.50212.0
125Machnik, Rafał0100003.013.5018.50210.0
1215Bubak, Laura0100003.013.5018.50210.0
148Pałasz, Paweł0100002.012.0017.5017.0
1513Osojca, Kacper0100001.014.0019.5006.0

– chłopcy:

1 – Walaszczyk Mikołaj SP nr3

2 – Grzonka Wojciech ZS nr1

3 – Mrozek Wojciech ZSP nr2

– dziewczyny:

1 – Mainka Anna ZSP nr2

2 – Bodanko Maja ZSP nr2

3 – Andrejewicz Agata ZS nr1

Klasy IV-VI

M-ceNrTytułNazwisko ImięR. FIDERankingR. ChArb.Pkt.MBch.Bch.WinsProg.
11IIIUrsnik, Patryk0160013577.019.5025.50728.0
22IIIGardian, Adam0160012886.019.5029.50623.0
33IIIMrozek, Zofia0140011015.020.5030.50521.0
44VPałasz, Jan0120010724.019.5027.50415.0
55VBorowski, Tymoteusz0120011284.018.5025.50417.0
68Kuśka, Mateusz0100003.516.5023.50313.5
712Sauer, Emilia0100003.513.5018.50312.5
810Kandziora, Julia0100003.020.0027.00314.0
99Siedlaczek, Natalia0100003.017.5024.50312.0
106Laszkiewicz, Natalia0100002.014.0018.0027.0
1111Kubera, Kamil0100001.016.0020.0015.0
127Strączek, Angelika0100000.016.0024.0000.0

– chłopcy:

1 – Ursnik Patryk ZS nr1

2 – Gardian Adam ZSP nr7

3 – Pałasz Jan ZS nr2

– dziewczyny:

1 – Mrozek Zofia ZSP nr2

2 – Sauer Emilia SP nr3

3 – Kandziora Julia ZSP nr2

 

IV turniej – 11.04.2015

Klasy I-III

M-ceNrTytułID CRNazwisko ImięRankingKlubPkt.MBch.Bch.WinsProg.
11IIIPL-56107Mainka, Anna1400ZSP nr27.020.0028.00728.0
23IVPL-60306Ciepły, Krzysztof1400ZS nr26.019.5029.50624.0
32IVPL-56106Mrozek, Wojciech1400ZSP nr24.519.5026.50419.0
44IVPL-56504Walaszczyk, Mikołaj1400SP nr34.518.5028.50417.0
58PL-51319Grzonka, Wojciech1000ZS nr24.021.5031.50418.0
614PL-60308Kuśka, Patryk1000SP nr34.020.5028.50419.0
713PL-60305Bodanko, Maja1000ZSP nr24.017.5025.50414.0
811Żak, Mateusz1000ZSP nr23.016.5023.50310.0
910PL-60312Pyrchała, Cezary1000ZSP nr23.016.5022.50311.0
1012Heliosz, Krzysztof1000SP nr33.016.0022.00313.0
117Lemański, Jakub1000ZSP nr23.013.0017.0038.0
126Jachtoma, Dorian1000SP nr32.015.5022.50210.0
135Starosta, Katarzyna1000ZSP nr21.014.0018.0015.0
149Machnik, Rafał1000ZS nr20.014.0019.5000.0

– chłopcy:

1 – Ciepły Krzysztof ZS nr2

2 – Mrozek Wojciech ZSP nr2

3 – Walaszczyk Mikołaj SP nr3

– dziewczyny:

1 – Mainka Anna ZSP nr2

2 – Bodanko Maja ZSP nr2

3 – Starosta Katarzyna ZSP nr2

 

Klasy IV-VI

M-ceNrTytułID CRNazwisko ImięRankingKlubPkt.MBch.Bch.WinsProg.
11IIIPL-38812Gardian, Adam1600SP nr57.021.5030.00728.0
22IIIPL-46599Ursnik, Patryk1600ZS nr15.521.5029.50524.5
33IIIPL-56105Mrozek, Zofia1400ZSP nr25.019.5028.50519.0
415Adamski, Beniamin1000SP nr54.519.5028.50418.5
55VPL-56919Pałasz, Jan1200ZS nr24.022.0033.00420.0
64VPL-50487Borowski, Tymoteusz1200ZSP nr24.021.5030.50420.0
710Lamża, Jacek1000ZS nr24.019.5028.00415.0
818Sauer, Emilia1000SP nr34.017.0021.50416.0
96PL-60307Kuśka, Mateusz1000SP nr34.016.0025.50413.0
1019Kubera, Kamil1000ZSP nr24.013.5018.50414.0
1113Laszkiewicz, Natalia1000SP nr33.018.5024.00311.0
1217Szot, Wiktor1000SP nr33.018.0024.00313.0
137Żuk, Karolina1000SP nr53.017.0023.50312.0
1411Kandziora, Julia1000ZSP nr23.016.5025.50312.0
1520Wielec, Kinga1000SP nr33.014.0018.50311.0
169Plewa, Emilia1000SP nr53.013.5018.5037.0
1716Krakowczyk, Krzysztof1000ZSP nr22.514.0018.5028.5
1814Heliosz, Marlena1000SP nr32.018.5024.00211.0
1912Roezner, Zuzanna1000ZSP nr21.015.5021.5004.0
208Krakowczyk, Izabela1000ZSP nr20.513.5018.5002.5

– chłopcy:

1 – Gardian Adam SP nr5

2 – Ursnik Patryk ZS nr1

3 – Adamski Beniamin SP nr5

– dziewczyny:

1 – Mrozek Zofia ZSP nr2

2 – Sauer Emilia SP nr3

3 – Laszkiewicz Natalia SP nr3

 

 

V turniej – 13.06.2015

Klasy I-III

M-ceNrTytułNazwisko ImięR. FIDERankingR. ChArb.Pkt.MBch.Bch.WinsProg.
14IVCiepły, Krzysztof0140007.017.5026.00728.0
22IVWalaszczyk, Mikołaj0140006.018.5026.00624.0
31IIIMainka, Anna0140005.019.5029.00519.0
43IVMrozek, Wojciech0140004.020.0028.50317.0
57Kuśka, Patryk0100004.017.5025.00417.0
610Bodanko, Maja0100004.016.0022.50315.0
75VŁazarczyk, Maciej0120003.018.0026.50212.0
89Lemański, Jakub010009863.016.5024.00211.0
96Pyrchała, Cezary0100003.015.0022.50210.0
108Żak, Mateusz0100002.013.0017.5018.0
1111Osojca, Kacper0100001.015.5023.0007.0

– chłopcy:

1 – Ciepły Krzysztof – ZS nr2

2 – Walaszczyk Mikołaj – SP nr3

3 – Mrozek Wojciech – ZSP nr2

– dziewczyny:

1 – Mainka Anna – ZSP nr2

2 – Bodanko Maja – ZSP nr2

 

Klasy IV-VI

M-ceNrTytułNazwisko ImięR. FIDERankingR. ChArb.Pkt.MBch.Bch.WinsProg.
12IIIGardian, Adam0160006.020.5029.50626.0
21IIIUrsnik, Patryk0160006.019.5027.50622.0
34VBorowski, Tymoteusz0120005.020.0028.00520.0
416Lamża, Jacek0010004.519.0027.00419.5
53IIIMrozek, Zofia0140004.022.5030.50419.0
65Rduch, Mateusz0100004.019.0027.00416.0
715Kubera, Kamil0100004.017.5024.00417.0
813Laszkiewicz, Natalia0100004.012.0017.50411.0
910Wojnarowski, Kacper0100003.020.0029.00314.0
1014Kuśka, Mateusz0100003.017.0024.50315.0
118Mokry, Filip0100003.014.0020.0029.5
129Żuk, Karolina0100002.017.5025.5029.0
1311Siedlaczek, Natalia0100002.016.0023.50210.0
1412Strączek, Angelika0100002.013.0019.5017.5
156Wielec, Kinga0100002.013.0019.0023.0
167Plewa, Emilia0100001.514.0020.0015.5

 

– chłopcy:

1 – Gardian Adam – SP nr5

2 – Ursnik Patryk – ZS nr1

3 – Borowski Tymoteusz – ZSP nr2

– dziewczyny:

1 – Mrozek Zofia – ZSP nr2

2 – Laszkiewicz Natalia – SP nr3

3 – Żuk Karolina – SP nr5

 

 

 

 

Składki członkowskie oraz opłaty klubowe prosimy wpłacać na NOWY NUMER KONTA:13 8436 0003 0000 0452 2492 0001
Składki członkowskie oraz opłaty klubowe prosimy wpłacać na NOWY NUMER KONTA:13 8436 0003 0000 0452 2492 0001