Wodzisławska Liga Szachowa

KLASYFIKACJA KOŃCOWA WODZISŁAWSKIEJ LIGI SZACHOWEJ:

KLASY I-III

Klasyfikacja w kategorii chłopców:

1 – Ciepły Krzysztof – ZS nr2 – 30,5 pkt

2 – Walaszczyk Mikołaj – SP nr3 – 27 pkt

3 – Mrozek Wojciech – ZSP nr2 – 21,5 pkt

KLASY I-III

Klasyfikacja w kategorii dziewcząt:

1 – Mainka Anna – ZSP nr2 – 29,5 pkt

2 – Bodanko Maja – ZSP nr2 – 19,5 pkt

3 – Andrejewicz Agata – ZS nr1 – 10,5 pkt

 

KLASY IV-VI

Klasyfikacja w kategorii chłopców:

1 – Gardian Adam – SP nr5 – 31 pkt

2 – Ursnik Patryk – ZS nr1 – 29,5 pkt

3 – Borowski Tymoteusz – ZSP nr2 – 24 pkt

KLASY IV-VI

Klasyfikacja w kategorii dziewcząt:

1 – Mrozek Zofia – ZSP nr2 – 25 pkt

2 – Laszkiewicz Natalia – SP nr3 – 15 pkt

3 – Sauer Emilia SP nr3 – 13 pkt

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:

1 – ZSP nr2

2 – SP nr3

3 – ZS nr2

 

 

Wyniki na poszczególnych turniejach:

I turniej 25.10.2014 r.

klasy I-III

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking R. ChArb. Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 7 Ciepły, Krzysztof 0 1000 0 7.0 19.00 27.00 7 28.0
2 1 III Mainka, Anna 0 1400 996 6.0 19.00 27.00 6 23.0
3 2 IV Walaszczyk, Mikołaj 0 1400 1032 5.0 17.50 24.50 5 18.0
4 3 Mrozek, Wojciech 0 1000 968 4.0 17.00 24.00 4 17.0
5 6 Andrejewicz, Agata 0 1000 0 3.5 17.50 24.50 3 12.5
6 10 Bodanko, Maja 0 1000 0 3.5 15.50 22.50 3 13.5
7 5 Andrejewicz, Magdalena 0 1000 0 3.0 20.50 27.50 3 14.0
8 8 Pyrchała, Cezary 0 1000 0 2.0 15.00 22.00 2 7.0
9 4 Kuśka, Patryk 0 1000 0 1.0 18.00 24.00 1 7.0
10 9 Rutowicz, Jakub 0 1000 0 0.0 16.00 22.00 0 0.0

Klasyfikacja w kategorii chłopców:

1 – Ciepły Krzysztof – ZS nr2

2 – Walaszczyk Mikołaj – SP nr3

3 – Mrozek Wojciech – ZSP nr2

Klasyfikacja w kategorii dziewcząt:

1 – Mainka Anna – ZSP nr2

2 – Andrejewicz Agata – ZS nr1

3 – Bodanko Maja – ZSP nr2

 

klasy IV-VI

1 3 IV Gardian, Adam 0 1400 1277 7.0 23.00 32.00 7 28.0
2 2 III Mrozek, Zofia 0 1400 1051 6.0 18.50 28.50 6 23.0
3 5 Borowski, Tymoteusz 0 1000 1177 5.0 22.50 32.50 5 24.0
4 1 III Ursnik, Patryk 0 1600 1337 5.0 21.00 31.50 5 22.0
5 4 V Pałasz, Jan 0 1200 1079 5.0 20.00 30.00 5 19.0
6 23 Rduch, Mateusz 0 1000 0 4.0 20.50 28.50 4 18.0
7 8 Kuśka, Mateusz 0 1000 0 4.0 20.00 27.50 4 19.0
8 24 Kubera, Kamil 0 1000 0 4.0 18.00 25.00 4 15.0
9 13 Durmowicz, Jakub 0 1000 0 4.0 15.50 20.50 3 14.5
10 20 Lamża, Jacek 0 1000 0 4.0 15.00 25.00 3 15.0
11 6 Siedlaczek, Natalia 0 1000 0 3.5 19.50 27.50 3 15.5
11 18 Wójtowicz, Łukasz 0 1000 0 3.5 19.50 27.50 3 15.5
13 14 Heliosz, Marlena 0 1000 0 3.5 17.00 24.00 2 11.5
14 7 Szot, Wiktor 0 1000 0 3.0 19.50 27.50 3 14.0
15 16 Laszkiewicz, Natalia 0 1000 0 3.0 17.50 25.00 3 12.0
16 11 Wielec, Kinga 0 1000 0 3.0 17.00 21.50 3 9.0
17 15 Kowalczyk, Patryk 0 1000 0 3.0 16.50 24.00 2 10.5
18 17 Antończyk, Mateusz 0 1000 0 3.0 16.50 23.50 2 12.0
19 9 Kurek, Aleksandra 0 1000 0 3.0 16.50 23.00 2 14.0
20 22 Węglarz, Jaśmina 0 1000 0 3.0 15.50 20.00 1 10.5
21 25 Kołodziej, Emilia 0 1000 0 3.0 13.50 18.00 2 11.5
22 12 Wróbel, Przemysław 0 1000 0 2.5 14.00 18.50 1 8.0
23 10 Sauer, Emilia 0 1000 0 2.0 15.50 21.50 0 7.5
24 19 Pawlusiński, Miłosz 0 1000 0 2.0 13.00 17.00 1 7.5
25 26 Krakowczyk, Krzysztof 0 1000 0 1.5 14.00 18.50 0 6.0
26 21 Kapruziak, Marta 0 1000 0 0.5 13.50 19.00 0 1.5

Klasyfikacja w kategorii chłopców:

1 – Gardian Adam – SP nr5

2 – Borowski Tymoteusz – ZSP nr2

3 – Ursnik Patryk – ZS nr1

Klasyfikacja w kategorii dziewcząt:

1 – Mrozek Zofia – ZSP nr2

2 – Siedlaczek Natalia – SP nr10

3 – Heliosz Marlena – SP nr3

 

II turniej 17.01.2015

 

klasy I-III

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking R. ChArb. Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 1 III Mainka, Anna 0 1400 996 6.5 20.50 29.50 6 26.5
2 2 IV Ciepły, Krzysztof 0 1400 1054 6.0 19.50 29.00 6 24.0
3 3 IV Walaszczyk, Mikołaj 0 1400 1026 5.5 21.00 30.00 5 21.5
4 4 IV Mrozek, Wojciech 0 1400 968 4.0 21.50 30.00 4 19.0
5 9 Andrejewicz, Agata 0 1000 0 4.0 19.00 25.50 4 14.0
6 15 Bodanko, Maja 0 1000 0 4.0 17.50 26.00 4 16.0
7 10 Andrejewicz, Magdalena 0 1000 0 4.0 17.00 25.00 4 14.0
8 7 Jachtoma, Dorian 0 1000 0 3.5 14.50 18.50 3 12.0
9 6 Kuśka, Patryk 0 1000 0 3.0 21.00 27.50 3 16.0
10 8 Łazarczyk, Maciej 0 1000 0 3.0 19.50 27.50 3 14.0
11 16 Lemański, Jakub 0 1000 0 3.0 17.00 25.50 3 13.0
12 5 Heliosz, Krzysztof 0 1000 0 3.0 15.50 21.50 3 10.0
13 11 Machnik, Rafał 0 1000 0 2.5 14.50 20.00 2 10.0
14 13 Pałasz, Paweł 0 1000 0 2.0 14.50 18.50 2 7.0
15 12 Bubak, Laura 0 1000 0 2.0 14.00 18.00 2 7.0
16 14 Osojca, Kacper 0 1000 0 0.0 14.00 20.00 0 0.0

Klasyfikacja w kategorii chłopców:

1 – Ciepły Krzysztof – ZS nr2

2 – Walaszczyk Mikołaj – SP nr3

3 – Mrozek Wojciech – ZSP nr2

Klasyfikacja w kategorii dziewcząt:

1 – Mainka Anna – ZSP nr2

2 – Andrejewicz Agata – ZS nr1

3 – Bodanko Maja – ZSP nr2

klasy IV-VI

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking R. ChArb. Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 1 III Ursnik, Patryk 0 1600 1337 6.5 22.50 31.50 6 25.5
2 2 III Gardian, Adam 0 1600 1288 5.5 21.50 30.50 5 24.0
3 4 V Borowski, Tymoteusz 0 1200 1128 5.0 23.00 32.00 4 21.5
4 3 III Mrozek, Zofia 0 1400 1051 5.0 22.50 31.50 5 23.0
5 13 Szot, Wiktor 0 1000 0 4.5 19.50 27.00 4 18.5
6 9 Wróbel, Przemysław 0 1000 0 4.5 19.00 27.00 4 19.5
7 8 Wojnarowski, Kacper 0 1000 0 4.5 19.00 26.00 4 18.5
8 27 Kubera, Kamil 0 1000 0 4.5 18.00 25.00 3 17.5
9 21 Kuśka, Mateusz 0 1000 0 4.0 20.50 29.50 4 18.0
10 23 Adamski, Beniamin 0 1000 0 4.0 18.50 26.50 3 19.0
11 5 V Pałasz, Jan 0 1200 1079 4.0 18.50 25.50 4 16.0
12 7 Pawera, Bartosz 0 1000 0 4.0 17.00 22.00 3 14.0
13 25 Kandziora, Julia 0 1000 0 3.5 19.00 26.50 3 15.5
14 6 Siedlaczek, Natalia 0 1000 0 3.5 15.50 21.50 3 13.5
15 14 Durmowicz, Jakub 0 1000 0 3.5 14.50 21.50 3 8.5
16 12 Sauer, Emilia 0 1000 0 3.5 14.00 18.50 3 11.5
17 20 Kowalczyk, Patryk 0 1000 0 3.0 19.00 26.50 2 14.0
18 10 Laszkiewicz, Natalia 0 1000 0 3.0 18.50 25.00 3 15.0
19 11 Wójtowicz, Łukasz 0 1000 0 3.0 14.00 21.00 2 11.5
20 17 Antończyk, Mateusz 0 1000 0 3.0 14.00 21.00 1 8.5
21 22 Plewa, Emilia 0 1000 0 3.0 13.00 18.00 1 8.0
22 16 Buriański, Serafino 0 1000 0 2.5 17.00 24.00 2 12.5
23 15 Frydecki, Maurycy 0 1000 0 2.5 15.00 22.00 2 9.5
24 26 Strączek, Angelika 0 1000 0 2.5 15.00 20.00 1 8.5
25 24 Żuk, Karolina 0 1000 0 2.5 13.50 19.50 1 9.5
26 19 Heliosz, Marlena 0 1000 0 2.0 14.50 20.50 1 8.0
27 18 Banaś, Dawid 0 1000 0 1.0 15.50 20.50 0 3.0

Klasyfikacja w kategorii chłopców:

1- Ursnik Patryk – ZS nr1

2 – Gardian Adam – SP nr5

3 – Borowski Tymoteusz – ZSP nr2

 

Klasyfikacja w kategorii dziewcząt:

1 – Mrozek Zofia – ZSP nr2

2 – Kandziora Julia – ZSP nr2

3 – Siedlaczek Natalia – SP nr10

 

III turniej – 21.03.2015

Klasy I-III

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking R. ChArb. Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 2 IV Walaszczyk, Mikołaj 0 1400 1026 6.0 22.00 30.50 6 25.0
2 14 Grzonka, Wojciech 0 1000 0 5.5 20.50 29.00 5 23.0
3 3 IV Mrozek, Wojciech 0 1400 1037 5.0 20.50 29.00 4 20.5
4 1 III Mainka, Anna 0 1400 1029 5.0 20.50 28.00 5 19.0
5 4 IV Ciepły, Krzysztof 0 1400 1054 4.5 20.50 29.00 4 20.5
6 6 Bodanko, Maja 0 1000 1024 4.0 19.50 26.00 4 18.0
7 12 Kuśka, Patryk 0 1000 0 4.0 18.50 27.00 3 15.0
8 10 Pyrchała, Cezary 0 1000 0 4.0 13.50 19.00 3 11.0
9 9 Andrejewicz, Agata 0 1000 0 3.0 19.50 27.00 3 13.0
10 7 Andrejewicz, Magdalena 0 1000 0 3.0 18.50 24.50 3 14.0
11 11 Żak, Mateusz 0 1000 0 3.0 17.50 24.50 2 12.0
12 5 Machnik, Rafał 0 1000 0 3.0 13.50 18.50 2 10.0
12 15 Bubak, Laura 0 1000 0 3.0 13.50 18.50 2 10.0
14 8 Pałasz, Paweł 0 1000 0 2.0 12.00 17.50 1 7.0
15 13 Osojca, Kacper 0 1000 0 1.0 14.00 19.50 0 6.0

– chłopcy:

1 – Walaszczyk Mikołaj SP nr3

2 – Grzonka Wojciech ZS nr1

3 – Mrozek Wojciech ZSP nr2

– dziewczyny:

1 – Mainka Anna ZSP nr2

2 – Bodanko Maja ZSP nr2

3 – Andrejewicz Agata ZS nr1

Klasy IV-VI

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking R. ChArb. Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 1 III Ursnik, Patryk 0 1600 1357 7.0 19.50 25.50 7 28.0
2 2 III Gardian, Adam 0 1600 1288 6.0 19.50 29.50 6 23.0
3 3 III Mrozek, Zofia 0 1400 1101 5.0 20.50 30.50 5 21.0
4 4 V Pałasz, Jan 0 1200 1072 4.0 19.50 27.50 4 15.0
5 5 V Borowski, Tymoteusz 0 1200 1128 4.0 18.50 25.50 4 17.0
6 8 Kuśka, Mateusz 0 1000 0 3.5 16.50 23.50 3 13.5
7 12 Sauer, Emilia 0 1000 0 3.5 13.50 18.50 3 12.5
8 10 Kandziora, Julia 0 1000 0 3.0 20.00 27.00 3 14.0
9 9 Siedlaczek, Natalia 0 1000 0 3.0 17.50 24.50 3 12.0
10 6 Laszkiewicz, Natalia 0 1000 0 2.0 14.00 18.00 2 7.0
11 11 Kubera, Kamil 0 1000 0 1.0 16.00 20.00 1 5.0
12 7 Strączek, Angelika 0 1000 0 0.0 16.00 24.00 0 0.0

– chłopcy:

1 – Ursnik Patryk ZS nr1

2 – Gardian Adam ZSP nr7

3 – Pałasz Jan ZS nr2

– dziewczyny:

1 – Mrozek Zofia ZSP nr2

2 – Sauer Emilia SP nr3

3 – Kandziora Julia ZSP nr2

 

IV turniej – 11.04.2015

Klasy I-III

M-ce Nr Tytuł ID CR Nazwisko Imię Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 1 III PL-56107 Mainka, Anna 1400 ZSP nr2 7.0 20.00 28.00 7 28.0
2 3 IV PL-60306 Ciepły, Krzysztof 1400 ZS nr2 6.0 19.50 29.50 6 24.0
3 2 IV PL-56106 Mrozek, Wojciech 1400 ZSP nr2 4.5 19.50 26.50 4 19.0
4 4 IV PL-56504 Walaszczyk, Mikołaj 1400 SP nr3 4.5 18.50 28.50 4 17.0
5 8 PL-51319 Grzonka, Wojciech 1000 ZS nr2 4.0 21.50 31.50 4 18.0
6 14 PL-60308 Kuśka, Patryk 1000 SP nr3 4.0 20.50 28.50 4 19.0
7 13 PL-60305 Bodanko, Maja 1000 ZSP nr2 4.0 17.50 25.50 4 14.0
8 11 Żak, Mateusz 1000 ZSP nr2 3.0 16.50 23.50 3 10.0
9 10 PL-60312 Pyrchała, Cezary 1000 ZSP nr2 3.0 16.50 22.50 3 11.0
10 12 Heliosz, Krzysztof 1000 SP nr3 3.0 16.00 22.00 3 13.0
11 7 Lemański, Jakub 1000 ZSP nr2 3.0 13.00 17.00 3 8.0
12 6 Jachtoma, Dorian 1000 SP nr3 2.0 15.50 22.50 2 10.0
13 5 Starosta, Katarzyna 1000 ZSP nr2 1.0 14.00 18.00 1 5.0
14 9 Machnik, Rafał 1000 ZS nr2 0.0 14.00 19.50 0 0.0

– chłopcy:

1 – Ciepły Krzysztof ZS nr2

2 – Mrozek Wojciech ZSP nr2

3 – Walaszczyk Mikołaj SP nr3

– dziewczyny:

1 – Mainka Anna ZSP nr2

2 – Bodanko Maja ZSP nr2

3 – Starosta Katarzyna ZSP nr2

 

Klasy IV-VI

M-ce Nr Tytuł ID CR Nazwisko Imię Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 1 III PL-38812 Gardian, Adam 1600 SP nr5 7.0 21.50 30.00 7 28.0
2 2 III PL-46599 Ursnik, Patryk 1600 ZS nr1 5.5 21.50 29.50 5 24.5
3 3 III PL-56105 Mrozek, Zofia 1400 ZSP nr2 5.0 19.50 28.50 5 19.0
4 15 Adamski, Beniamin 1000 SP nr5 4.5 19.50 28.50 4 18.5
5 5 V PL-56919 Pałasz, Jan 1200 ZS nr2 4.0 22.00 33.00 4 20.0
6 4 V PL-50487 Borowski, Tymoteusz 1200 ZSP nr2 4.0 21.50 30.50 4 20.0
7 10 Lamża, Jacek 1000 ZS nr2 4.0 19.50 28.00 4 15.0
8 18 Sauer, Emilia 1000 SP nr3 4.0 17.00 21.50 4 16.0
9 6 PL-60307 Kuśka, Mateusz 1000 SP nr3 4.0 16.00 25.50 4 13.0
10 19 Kubera, Kamil 1000 ZSP nr2 4.0 13.50 18.50 4 14.0
11 13 Laszkiewicz, Natalia 1000 SP nr3 3.0 18.50 24.00 3 11.0
12 17 Szot, Wiktor 1000 SP nr3 3.0 18.00 24.00 3 13.0
13 7 Żuk, Karolina 1000 SP nr5 3.0 17.00 23.50 3 12.0
14 11 Kandziora, Julia 1000 ZSP nr2 3.0 16.50 25.50 3 12.0
15 20 Wielec, Kinga 1000 SP nr3 3.0 14.00 18.50 3 11.0
16 9 Plewa, Emilia 1000 SP nr5 3.0 13.50 18.50 3 7.0
17 16 Krakowczyk, Krzysztof 1000 ZSP nr2 2.5 14.00 18.50 2 8.5
18 14 Heliosz, Marlena 1000 SP nr3 2.0 18.50 24.00 2 11.0
19 12 Roezner, Zuzanna 1000 ZSP nr2 1.0 15.50 21.50 0 4.0
20 8 Krakowczyk, Izabela 1000 ZSP nr2 0.5 13.50 18.50 0 2.5

– chłopcy:

1 – Gardian Adam SP nr5

2 – Ursnik Patryk ZS nr1

3 – Adamski Beniamin SP nr5

– dziewczyny:

1 – Mrozek Zofia ZSP nr2

2 – Sauer Emilia SP nr3

3 – Laszkiewicz Natalia SP nr3

 

 

V turniej – 13.06.2015

Klasy I-III

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking R. ChArb. Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 4 IV Ciepły, Krzysztof 0 1400 0 7.0 17.50 26.00 7 28.0
2 2 IV Walaszczyk, Mikołaj 0 1400 0 6.0 18.50 26.00 6 24.0
3 1 III Mainka, Anna 0 1400 0 5.0 19.50 29.00 5 19.0
4 3 IV Mrozek, Wojciech 0 1400 0 4.0 20.00 28.50 3 17.0
5 7 Kuśka, Patryk 0 1000 0 4.0 17.50 25.00 4 17.0
6 10 Bodanko, Maja 0 1000 0 4.0 16.00 22.50 3 15.0
7 5 V Łazarczyk, Maciej 0 1200 0 3.0 18.00 26.50 2 12.0
8 9 Lemański, Jakub 0 1000 986 3.0 16.50 24.00 2 11.0
9 6 Pyrchała, Cezary 0 1000 0 3.0 15.00 22.50 2 10.0
10 8 Żak, Mateusz 0 1000 0 2.0 13.00 17.50 1 8.0
11 11 Osojca, Kacper 0 1000 0 1.0 15.50 23.00 0 7.0

– chłopcy:

1 – Ciepły Krzysztof – ZS nr2

2 – Walaszczyk Mikołaj – SP nr3

3 – Mrozek Wojciech – ZSP nr2

– dziewczyny:

1 – Mainka Anna – ZSP nr2

2 – Bodanko Maja – ZSP nr2

 

Klasy IV-VI

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking R. ChArb. Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 2 III Gardian, Adam 0 1600 0 6.0 20.50 29.50 6 26.0
2 1 III Ursnik, Patryk 0 1600 0 6.0 19.50 27.50 6 22.0
3 4 V Borowski, Tymoteusz 0 1200 0 5.0 20.00 28.00 5 20.0
4 16 Lamża, Jacek 0 0 1000 4.5 19.00 27.00 4 19.5
5 3 III Mrozek, Zofia 0 1400 0 4.0 22.50 30.50 4 19.0
6 5 Rduch, Mateusz 0 1000 0 4.0 19.00 27.00 4 16.0
7 15 Kubera, Kamil 0 1000 0 4.0 17.50 24.00 4 17.0
8 13 Laszkiewicz, Natalia 0 1000 0 4.0 12.00 17.50 4 11.0
9 10 Wojnarowski, Kacper 0 1000 0 3.0 20.00 29.00 3 14.0
10 14 Kuśka, Mateusz 0 1000 0 3.0 17.00 24.50 3 15.0
11 8 Mokry, Filip 0 1000 0 3.0 14.00 20.00 2 9.5
12 9 Żuk, Karolina 0 1000 0 2.0 17.50 25.50 2 9.0
13 11 Siedlaczek, Natalia 0 1000 0 2.0 16.00 23.50 2 10.0
14 12 Strączek, Angelika 0 1000 0 2.0 13.00 19.50 1 7.5
15 6 Wielec, Kinga 0 1000 0 2.0 13.00 19.00 2 3.0
16 7 Plewa, Emilia 0 1000 0 1.5 14.00 20.00 1 5.5

 

– chłopcy:

1 – Gardian Adam – SP nr5

2 – Ursnik Patryk – ZS nr1

3 – Borowski Tymoteusz – ZSP nr2

– dziewczyny:

1 – Mrozek Zofia – ZSP nr2

2 – Laszkiewicz Natalia – SP nr3

3 – Żuk Karolina – SP nr5