Zaproszenie na ostatni z cyklu roku szkolnego Turniej Internetowy UKS Baszta.W czwartek 18 czerwca zapraszamy na V Turniej Internetowy UKS Baszta. Zamknie on cały cykl, który rozpoczął się 23 kwietnia. Wszystkie jego edycje niezmiennie cieszyły się ogromna popularnością i gromadziły liczne grono naszych zawodników i przyjaciół Klubu.

W sytuacji kiedy nie mamy możliwości spotkać się „twarzą w twarz” turnieje online dostarczyły pozytywnych emocji, zdrowej sportowej rywalizacji i pozwoliły utrzymać żywy kontakt z szachami. Ostatni z nich zostanie rozegrany w najbliższy czwartek i pozwoli na wyłonienie zwycięzców całej edycji.
Chcemy jednak podkreślić, że nie wynik ma tutaj najważniejsze znaczenie, a możliwość wspólnego spędzenia, czasu nawet za pośrednictwem internetu. Już teraz zapraszamy na nowy cykl turniejów wakacyjnych, który rozpocznie się już na początku lipca. Prosimy śledzić naszą stronę internetową na której w najbliższym czasie pojawią się szczegółowe informacje na ten temat. Poniżej przedstawiamy wyniki już rozegranych turniejów. I-IV-turniej-online-uks-baszta-wodzisawPobierz

18 czerwca (czwartek) zapraszamy na V Turniej Online organizowanyprzez UKS Baszta Wodzisław wszystkich zapisanych do klubu online „UKS Baszta Wodzisław Śląski”. Turniej rozpoczyna się w czwartek o 17.00.Będzie trwać 7 rund, czas do namysłu – jak zwykle, 10 minut na partię.Jeżeli ktoś jeszcze nie jest zapisany do klubu online UKS BasztaWodzisław Śląski to proszę to uczynić nie później niż o 16.00 w dniu turnieju.Zapisów na sam turniej można dokonać pod poniższym linkiem od 16.00.

Link: https://www.chess.com/live#t=1257231