Ferie UKS Baszta na VII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY ,,GWIAZDA PÓŁNOCY”

VII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY ,,GWIAZDA PÓŁNOCY”

    Pierwszy tydzień (10.02-16.02 2019) ferii grupa zawodników klubu UKS Baszta spędziła w Jastrzębiej Górze, biorąc udział w turnieju szachowym ,,Gwiazda Północy”. Dzieci grały w różnych grupach wiekowych: do lat 10, 14 i grupie open. Turniej odbywał się systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund w czasie 1,5 godz. na zawodnika. Cały czas pobytu był wzbogacony o analizę i przygotowania do kolejnych partii przygotowany przez trenera Pana Mikolai Karolchuka. Zawodnicy mieli możliwość spędzić czas na wypoczynku jak również na ciężkiej pracy z trenerem. Uczestniczyli również w zawodach towarzyszących turniejowi takimi jak Turniej Szachów Błyskawicznych czy turniej drużynowy „kloca”. 

Grupa OPEN (211 zawodników)

Grupa do lat 14 (84 zawodników)

Grupa do lat 10 (74 zawodników)