Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Imielinie

Od 17 do 21 czerwca zawodnicy Klubu Szachowego UKS Baszta Wodzisław Śl. brali udział w Indywidualnych Mistrzostwach Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych w Imielinie. Organizatorem zawodów był Śląski Związek Szachowy oraz Urząd Miasta Imielin. W turnieju wzięło udział 318 młodych szachistów, w tym dziewięcioro reprezentujących nasz klub.

Zawodnicy do lat 9 rozgrywali  codziennie 3 partie po 60 min na zawodnika przez kolejne 3 dni. Natomiast  starsi koledzy mieli do rozegrania w ciągu 5 dni 9 partii po 90 min na zawodnika.

 

Oto osiągnięte wyniki:

Anna Mainka – 4,5 punktu, 16 miejsce – awans do półfinałów Mistrzostw Polski

Wojciech Mrozek –  4,5 punktu, 35 miejsce

 

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w Mistrzostwach Śląska.

 

Tematy: Aktualności