Udany start naszej drużyny na inauguracji III ligi juniorów sezonu 2015.

W rozegranych spotkaniach I zjazdu w Rydułtowach w dniu 21.02.2015 roku nasz zespół zanotował następujące rezultaty:

– runda I

33.0UKS “Baszta” Wodzisław Śl.1,0 – 5,0SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry4.010
12.5Karp, Maciej½ – ½Pasieka, Marcin1.52
21.5Czerwiński, Szymon½ – ½Grzesiek, Wiktoria0.53
41.0Ursnik, Patryk0 – 1Kupiecki, Szymon2.04
52.0Gardian, Adam0 – 1Lichorad, Mateusz2.55
70.0Czerwińska, Oliwia0 – 1Kotula, Magdalena2.57
81.0Mrozek, Zofia0 – 1Kupiecka, Julia2.09

– runda II

24.0MUKS”SZS”Cieszyn3,0 – 3,0UKS “Baszta” Wodzisław Śl.3.03
21.0Dobrucki, Tymoteusz0 – 1Karp, Maciej2.51
43.0Marczak, Szymon1 – 0Ciepły, Karol0.03
50.0Goszyk, Bartosz0 – 1Ursnik, Patryk1.04
71.0Gabzdyl, Mateusz– / +Gardian, Adam2.05
92.5Szablicka, Magda1 – 0Czerwińska, Oliwia0.07
103.0Zamarska, Sylwia1 – 0Mrozek, Zofia1.08

– runda III

33.0UKS “Baszta” Wodzisław Śl.4,0 – 2,0Sz.S.O.N. “Zagłębie” Dąbrowa Górnicza0.07
12.5Karp, Maciej1 – 0Kamieniarz, Jakub0.01
21.5Czerwiński, Szymon1 – 0Krzyszkowski, Jan0.02
41.0Ursnik, Patryk0 – 1Kubiczek, Jakub2.05
52.0Gardian, Adam1 – 0Wierzbicki, Dawid0.56
70.0Czerwińska, Oliwia0 – 1Tryjańska, Kornelia2.59
81.0Mrozek, Zofia1 – 0Tryjańska, Emilia0.510

 

Po trzech rundach klasyfikacja generalna przedstawia się następująco:

 

M-ceNrNazwa drużynyFed.RankingDuże punktyPkt.Sz.1Sz.2Sz.3
16UKS Ognisko II RydułtowyPOL14316.015.51.52.52.5
24LKS „STRAŻAK” ZabrzegPOL14665.011.03.03.01.0
38UKS „HETMAN” CzęstochowaPOL13994.011.51.01.52.0
410SSz Strzybniczanka Tarnowskie GóryPOL13824.011.01.50.52.5
52MUKS”SZS”CieszynPOL14944.010.51.03.00.0
61MKSz Rybnik IIPOL15604.010.03.01.52.0
79UKS SP1 JEDYNKA TYCHYPOL13883.010.52.01.02.5
83UKS “Baszta” Wodzisław Śl.POL14843.08.02.51.51.0
912RKS MAT Ruda ŚląskaPOL13403.08.00.00.53.0
1014ZEFIR BoguszowicePOL12652.07.01.02.51.0
115UMKS HETMAN MarklowicePOL14362.07.01.00.51.0
1211MKSz Diagonalia ImielinPOL13782.05.51.01.00.5
137Sz.S.O.N. “Zagłębie” Dąbrowa GórniczaPOL14000.05.50.00.02.0
1413KS UNIA BIERUŃ STARYPOL12890.05.02.52.00.0

 

20150221_122712

Drużyna UKS “Baszta” występowała w składzie (od lewej): Czerwiński Szymon, Czerwińska Oliwia, Ciepły Karol, Gardian Adam, Ursnik Patryk, Mrozek Zofia, Karp Maciej.

Składki członkowskie oraz opłaty klubowe prosimy wpłacać na NOWY NUMER KONTA:13 8436 0003 0000 0452 2492 0001
Składki członkowskie oraz opłaty klubowe prosimy wpłacać na NOWY NUMER KONTA:13 8436 0003 0000 0452 2492 0001